Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Dovolia občania Považskej Bystrice a jej mestských častí, aby kandidáti na primátora Smatana a Péli zlikvidovali dnešného primátora Karola Janasa a mesta sa zmocnil nenažraný a nebezpečný oligarcha Stacho?  

               Prečo budem za poslanca za Mestskú časť Milochov a Orlové voliť Jozefa Jaceka?   
  

          Keď som v minulých voľbách podporil niekoľkými článkami Karola Janasa na post primátora v Považskej Bystrici, viacerí priaznivci Smeru sa ma pýtali, prečo som podporil tohto kandidáta tejto politickej strany, keď voči tomuto subjektu som mimoriadne kritický, ba občas až vulgárny? Moja odpoveď bola priama a jednoduchá. Spočívala v tom, že nie všetci funkcionári a kandidáti Smeru sú súčasťou môjho kritického pohľadu na túto politickú stranu, ako aj to, že neuznávam systém kolektívnej viny. Druhým, no omnoho závažnejším dôvodom bolo to, že Karol Janas, nielen z môjho pohľadu, ale aj dostupných argumentov, predstavoval to najmenšie zlo spomedzi všetkých kandidátov na funkciu primátora pre Považskú Bystricu a jej mestské časti.

          Terajšie voľby na post primátora v Považskej Bystrici, ktoré sa budú konať v sobotu 10. novembra 2018, spojené aj s voľbou poslancov, ma opätovne prinútili podporiť pána Karola Janasa. Dôvodov je niekoľko. Nielen ten, že ho považujem za najmenšie zlo pre Považskú Bystricu a jej mestské časti, ale sú tu aj ďalšie mimoriadne závažné dôvody. Tým prvým a mimoriadne závažným dôvodom je opätovná kandidatúra Juraja Smatanu na post primátora. Tak ako Bratislava má svojho čumila, tak aj Považská Bystrica má svojho Juraja Smatanu, ktorý je nielen podľa môjho názoru, hanbou tohto mesta, ale je aj stelesnením zla, nenávisti a šírenia bludov voči tým, ktorí nezdieľajú nielen jeho fikcie a sny, ale aj jeho pohľad na svet. Pohľad typického amerického a sorosovskéhozadkolezca, nenávidiaceho Rusko, o ktorom šíri, že je ríšou zla. Takže si povedzme, kto v skutočnosti urobil z Ruska ríšu zla? Bola to židoboľševická bankárska lichva, ktorá cez svoje peniaze splodila a financovala Lenina, má veľký podiel na tom, že v prvej vláde po VOSR bolo 80 % Židov. Práve oni tu neskôr splodili Čeku, gulagy, hladomor, s desiatkami miliónov obetí, za nadmernej americkej, anglickej a nemeckej podpory. Začínam mať dojem, ako keby okolo Smatanovej mozgovej kôry sa vytvorila hrubá vrstva tuku a pilín.

Po Považskej Bystrici sa už začína verejne hovoriť, že Smatana chce dnešného primátora Karola Janasa nielen poraziť vo voľbách, ale ho aj vyhnať z mesta. Že sa jedná o mimoriadne zákerného podliaka, ktorému príroda dala podobu tváre pripomínajúceho potkana, svoju zákernosť a zbabelosť predvádzal v pondelok 29. 10. 2018 v diskusnej relácii Rádia Regina, kde najskôr nepodloženými faktami hrubo napádal a dehonestoval prácu dnešného primátora Karola Janasa, ale dokonca zbabelo napáda jedného z kandidátov na poslanca, dobre vediac, že dotyčný sa nemôže brániť a argumentovať, keďže tam nebol prítomný. Správal sa v dotyčnej relácii ako vyškolený zadkolezec amerických a sorosovských bludov, patriacich do čeľade nenávidiacich Slovensko.

Chcem veriť, že občania Považskej Bystrice a okolitých mestských častí Smatanovi nedajú šancu, aby špinavými metódami, naučenými od Ameriky a sorosovského jadra, splnil svoje hrozby a osobný záväzok, zdehonestovať primátora Janasa

Keďže Smatana patrí medzi popredných škodcov a okydávačov Slovenska, je ochotný podviesť a zneužiť svojich voličov, lebo, ako sa už verejne hovorí v Považskej Bystrici, ako obeť pri likvidácii Karola Janasa si vyhliadol Andreja Péliho, ďalšieho kandidáta na primátora, asi preto, že tento má bohatú prax z brigádovania v istej lekárni a vykonávania funkcie asistenta trénera v basketbale. Preto sa ani nečudujem, že v posledný možný deň pred voľbami, Smatana sa vzdá v prospech Péliho, k čomu vyzve aj svojich voličov. Taktiež sa  hovorí, že pokiaľ by Péli vyhral voľby, Smatana bude viceprimátorom, no v skutočnosti ako viceprimátor bude primátorom. A aby tajnička bola uzavretá, skutočným primátorom z úzadia bude oligarcha Stacho, ktorý sponzoruje Smatanu. Keďže Stacho sa už dlhodobo snaží likvidovať primátora Janasa, na ktorého dal už niekoľko desiatok trestných oznámení, dokonca niektorí hovoria o stovkách, začínam pochybovať o duševnom a psychickom stave oligarcha Stacha, lebo podľa tohto, jeho túžba ovládnuť Považskú Bystricu, z jeho strany,  je nielen proti zdravému rozumu, ale aj proti zákonom prírody.

Vážení občania a voliči Považskej Bystrice a jej mestských častí

Viete si vôbec predstaviť, čo by sa v Považskej Bystrici a jej mestských častiach robilo, pokiaľ by o ňom rozhodoval Smatana, z úzadia riadený oligarchom Stachom? Zaručene všetci dobre poznáte jeho megalomanskú stavbu v Orlovom, kde má trvalé bydlisko, kde aj viacerí zločinci z vysokej politiky, či bosovia konkurznej, právnickej a pozemkovej mafie, napr. v Bratislave, môžu len so závisťou pozerať a pýtať sa –akými cestami a kľučkami k tomu prišiel? Preto pevne verím, že svojou účasťou vo voľbách podporíte dnešného primátora Karola Janasa a dáte stopku tým, ktorí by chceli vybrakovať Považskú Bystricu. A Vám, ktorí ste občanmi mestských častí Považskej Bystrice, nedovoľte, aby k moci sa dostali takí, ktorí Vaše obce pripravia o majetok, ktorý budovali Vaši otcovia a dedovia, ako sa to stalo v Orlovom, kde občania boli okradnutí podvodom o kultúrny dom a obchod, keď bol primátorom Lackovič, ktorý sa ale na tom nemusel podielať. Nechcete k tomuto niečo povedať, oligarcha Stacho, ako aj vtedajší poslanec za Orlové?

Vladimír Pavlík

 
   PRINT RSS


             
Hlavná stránka