Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Analýza Jána Kuciaka usvedčuje jeho vrahov – zločinecké a mafiánsko-gaunerské Slovensko, ktoré ich vygenerovalo  

     
Snaha niektorých kreatúr spochybniť zavraždeného novinára Jána Kuciaka trebárs jeho mladým vekom, či dokonca istá sionistická a slobodomurárska kreatúra pôsobiaca v konkurznej mafii ako likvidátor firiem, dokonca verejne púšťa fámu, že zavraždený novinár nezaplatil majiteľovi firmy, ktorá sa podieľala na rekonštrukcii rodinného domu, ktorý obýval so svojou snúbenkou, by nemala ostať bez náležitej odozvy zo strany GP SR, ako aj jeho kolegov. Preštudoval som si niektoré jeho veci, pričom tvrdím, už aj preto, že na internete mám uverejnených okolo 500 článkov, zväčša faktografických, s primeranou analýzou, že napriek jeho mladému veku, 27 rokov, jeho analytické vedomosti mu boli dané, ako sa hovorí, priamo od Boha. Bol na takej vysokej úrovni, že, obrazne povedané, pomocou analýzy dokázal aj z hovna upliesť dobre plieskajúci bič. Dobrá analytika je totiž tým najlepším vysvedčením každého dokumentu a špičkový dôkaz. Spomínam si, že napr. v roku 1991 bol zavraždený špičkový policajný analytik, patriaci medzi špičky už pred novembrom 1989 – a povrávalo sa, že príliš veľa vedel o prepojení vysokej politiky na ruský zločin, ktorý cez KGB sa v tom období budoval na Slovensku.

Prikladám tu článok z Trendu, kde som zvýraznil a zväčšil isté pasáže, ktoré len dokazujú, prečo mohol byť, či bol, mimoriadne nebezpečný pre niektoré kruhy.

Vladimír Pavlík
 

Na mieste činu, kde zavraždili novinára, bol policajt spájaný s oligarchom Bödörom

4.03.20108, 08:02 | Zuzana Petková | © 2018 News and Media Holding
Na mieste činu, kde našli zavraždeného novinára webu Aktuality.sk Jána Kuciaka a jeho snúbenicu Martinu Kušnírovú, sa v pondelok ráno, pár hodín po objavení obetí, medzi prvými objavil aj vysokopostavený policajt - šéf protikorupčnej jednotky NAKA Róbert Krajmer. To je nezvyčajné, pretože do jeho pôsobnosti vraždy nepatria.
Ro´bert Krajmer z NAKA na mieste cˇinu vrazˇdy Ja´na KuciakaZdroj: Vysielanie TV Joj
R. Krajmera však spája niečo konkrétne s Jánom Kuciakom. Šéf protikorupčnej jednotky NAKA je nepriamo prepojený na oligarchu Norberta Bödöra, o čom v minulosti písali Aktuality.sk. A bol to práve zavraždený novinár Ján Kuciak, ktorý monitoroval biznis bödörovcov. 
Portál Aktuality.sk, pre ktorý zavraždený novinár pracoval, pred necelým rokom odhalil, že Krajmerova manželka má napojenie na vplyvného podnikateľa Norberta Bödöra spájaného so Smerom-SD.
R. Krajmer bol po nájdení mŕtvych tiel J. Kuciaka a jeho družky na záberoch televízie Joj, ktorá natočila v deň odhalenia tragédie reportáž z Veľkej Mače, kde pár býval. Okrem neho tam z vyššie postavených funkcionárov NAKA vidno už len šéfa agentúry Petra Hraška a ďalšieho muža, ktorý sa podobá na šéfa protizločineckej jednotky Vladimíra Kúdela. Jeho podriadení riešia vraždy.
TREND sa policajného prezídia pýtal ešte v stredu, prečo bol R. Krajmer na mieste vraždy. Odpoveď doteraz nedostal. 
V piatok TREND urgoval odpovede, hovorca uviedol, že policajný prezident Tibor Gašpar možno bude mať tlačovú besedu, tá sa však nekonala. Podľa dvoch policajtov, ktorých TREND oslovil, ale pre citlivosť kauzy nechceli byť menovaní, z dostupných informácií nevyplýva žiadny dôvod, pre ktorý by bola Krajmerova prítomnosť opodstatnená.
Aktualizované o 12:15 - Minister vnútra Robert Kaliňák na margo R. Krajmera v relácii RTVS O 5 minút 12 uviedol, že jeho prítomnosť na mieste činu bola v poriadku pretože to bol to práve jeho tím, ktorý dal na talianskych podnikateľov, spájaných s mafiou, obvinenie za úplatky.
Hoci v čase, keď bol R. Krajmer na mieste vraždy, nebolo ešte verejne známe, že J. Kuciak sa vadalovcom vôbec venoval. 
Odmeny, dotácie, zákazky
O R. Krajmerovi zverejnili Aktuality.sk v máji závažné skutočnosti. Jeho manželka Mária Krajmerová pôsobí vo firme Kúpele Trenčianske Teplice, ktorú v tom čase ovládali vplyvní podnikatelia Zoroslav Kollár a Norbert Bödör. Členom štatutárnych orgánov, kde pôsobila aj policajtova žena, podľa Aktuality.sk vyplatili vysoké odmeny.
Podľa zistení Aktuality.sk dali Kúpele Trenčianske Teplice za rok 2015, keď tam vstúpila Mária Krajmerová, členom štatutárnych orgánov odmeny za 239-tisíc eur. Polícia vtedy na celú vec reagovala tak, že redaktori Aktualít.sk môžu dať podnet na policajnú inšpekciu, ak majú informácie o protiprávnom konaní.
O N. Bödörovi písal aj zavraždený investigatívny novinár J. Kuciak. Zverejnil, že personálne prepojené firmy získali dotácie a štátne zákazky za niekoľko miliónov eur. Bolo to počas pôsobenia ministra hospodárstva Ľubomíra Jahnátka (Smer-SD).
J. Kuciak prišiel aj na to, že firma, ktorú pred niekoľkými rokmi založil samotný šéf polície Tibor Gašpar, sídli v budove, ktorá patrí Norbertovi Bödörovi – synovi vplyvného podnikateľa.
Hlavnou spoločnosťou Bödörovcov je bezpečnostná firma Bonul. Ako J. Kuciak napísal, začalo sa jej dariť po nástupe druhej Ficovej vlády. Dostala zakázky od ministerstva hospodárstva, Slovenskej pošty, Sociálnej poisťovne či Transpetrolu.
Kľúčik k Smeru
J. Kuciak zverejnil aj ďalší text o hoteli Zlatý kľúčik, ktorý je spájaný s bödörovcami a je obľúbený medzi členmi Smeru-SD. Konala sa v ňom napríklad narodeninová oslava poslanca Smeru Jozefa Valockého.
Podľa zistení Aktuality.sk dostali firmy, ktoré vlastnia tento hotel aj s pozemkami, krátko pred voľbami 2016 dotácie asi za 2,4 milióna eur. Pridelila im ich Pôdohospodárska platobná agentúra (PPA), ktorá patrí pod rezort pôdohospodárstva, vtedy riadený Ľubomír Jahnátkom.
J. Kuciak tiež informoval, že firmy okolo oligarchu N. Bödöra súťažili sami medzi sebou u ministrov Smeru Ľ. Jahnátka a Petra Žigu.
N. Bödör sa pre médiá nevyjadruje. Nedávno poskytol rozsiahly rozhovor Hospodárskym novinám, v ktorom tvrdil, že jeho podnikanie nie je závislé od Smeru-SD. Argumentoval, že vládne zákazky mal jeho Bonul aj za inej garnitúry.


https://www.youtube.com/watch?v=YMB7mpPlJJk&feature=youtu.be

     

   

 
   PRINT RSS


             
Hlavná stránka