Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Zbabelý Kotleba v hlbokom predklone umožňuje politickej mŕtvole, politickej žaludnej sedmičke, politickému šašovi a politickému gastarbaitrovi Andrejovi Dankovi, by mu slúžil ako hromozvod na jeho táranie systémom piate cez deviate v NR SR, keď ako predseda urobil z nej humoristické divadlo  

https://vk.com/vlado.pavlik                                                       

       Protislovenská zberba s minulosťou prednovembrových zbabelých občianskych núl, ktorá po novembri 1989 zakladala tzv. Slovenskú národnú stranu, ktoré sa v drvivej väčšine pred novembrom 1989 riadili krédom – lepšie je sa mýliť so stranou, ako povedať proti strane, dovtedy zalezení ako vši pod chrastou či potkany v norách, čakajúc ako sa to všetko vyvinie, začali vyliezať ako huby po daždi, sa zrazu samopasovali za najslovenskejších Slovákov a najnárodnejších národniarov. Spolu so zločinecko-zlodejskou a neskoršou štátno-teroristickou organizáciou HZDS, pod vedením paranoidného protislovenského škodcu Vladimíra Mečiara, začali s ekonomickou, politickou a morálnou devastáciou Slovenska. Nešlo tejto zberbe ani o občana, ani o Slovensko, ani o ich rozvoj a blaho, ale išlo im o jediné – rozkradnúť túto republiku, ožobráčiť túto republiku a jej občanov, ale hlavne, aby sa mohli nabaliť z toho, čo nevybudovali a nevytvorili. POLOŽILI ZÁKLAD K TOMU, V ČOM POKRAČOVALI ĎALŠIE VLÁDY, A GAUNERI ZO ZLOČINECKEJ SMERÁCKEJ MAFIE TO DALI ZA POSLEDNÝCH DESAŤ ROKOV NA SAMÉ DNO.

Existuje milión dôvodov, relevantných a pravdivých dôvodov, že Danko z titulu svojej funkcie by mal byť súdený za podporu, zakrývanie a mlčanie o zločinoch proti ľudskosti, ku ktorým doháňajú psychopaticko-sadistickí vyvrheli z ponovembrových vlád a parlamentov každoročne tisíce nevinných občanov Slovenska k predčasnej smrti cez drastické vykrádanie zdravotníctva. Kvôli objektivite musím ale povedať, že do tejto kategórie patrí aj Kotleba, ktorý takisto zbabelo mlčí, keďže nenávidí a pohŕda vlastným národom, a je v prednej línii tohto sluhovstva, pri páchaní zločinov proti ľudskosti na slovenskom národe. Lenže jeho hlavnou úlohou v prospech sionizmu a týchto vyvrheľov z vysokej politiky je, že je to práve on, s ktorým sa počíta, že tu nevznikne žiadna skutočná národná strana. Preto, hoci má Kotleba desiatky relevantných argumentov Danka politicky a morálne znemožniť, zobral na seba ponížene a v hlbokom predklone sluhovskú úlohu hromozvodu, aby práve cez jeho meno psychopaticko-sadistickí vyvrheli z vysokej politiky prekrývali tieto zločiny proti ľudskosti voči vlastnému národu.

A pokiaľ sa Danko verejne hanbil za ĽSNS pri návšteve izraelského Knessetu, tak v prvom rade by sa mal hanbiť za svoju zbabelosť a riťolezectvo k Izraelu a zbabelo a ponížene mlčať, ako aj verejne tam vykričať, „KEDY SA IZRAEL VEREJNE OSPRAVEDLNÍ SVETU A BUDE PROSIŤ O ODPUSTENIE ZA VŠETKY TIE ZLOČINY PROTI ĽUDSKOSTI, KTORÉ ŽIDOBOĽŠEVICI NAPÁCHALI NA DESIATKACH MILIÓNOV NEVINNÝCH ĽUDÍ, HLAVNE SLOVANOCH?“ A taktiež by ma zaujímalo jeho vysvetlenie ku všetkým tým faktom v článku z extraplus, ktorý tu je ako príloha. Lebo po jeho prečítaní mám pocit, že treba nahlas zakričať, heš, Danko, heš.....

Vladimír Pavlík


Danko chce navrhnúť zúženie poslaneckej imunity, “aby si chlapci z ĽSNS nemysleli, že majú imunitu a môžu trepať čokoľvek”

Bratislava 27. augusta 2018 AKTUALIZOVANÉ (SITA/HSP/Foto:SITA-Diana Černáková)

Poslanecká imunita sa podľa Danka nemôže vzťahovať na prejavy xenofóbie a antisemitizmu
https://www.hlavnespravy.sk/wp-content/uploads/2018/08/44089.jpg?x96702Na snímke predseda parlamentu Andrej Danko
Predseda Národnej rady (NR) SR Andrej Danko chce navrhnúť zúženie poslaneckej imunity. Ako povedal v rozhovore pre agentúru SITA, obmedzenie imunity by sa malo týkať xenofóbie a antisemitizmu. „Nestačí len pokuta v pléne. Na toto sa nemôže vzťahovať výroková imunita. Som ochotný navrhnúť zúženie poslaneckej imunity, aby si chlapci z Ľudovej strany Naše Slovensko (ĽSNS) nemysleli, že majú imunitu a môžu trepať čokoľvek. Toto je moja snaha,“ vyhlásil Danko.
Problém spoločnosti nie je podľa šéfa parlamentu Danko a Slovenská národná strana (SNS), ale Marián Kotleba a ĽSNS. „Pri vojne opozície a koalície vyhrajú šialenci. Potom sa možno všetci spamätajú. Vznikne anarchia, vláda nečitateľných subjektov. Po návšteve Knessetu som sa hanbil, že taká strana, ktorá v pléne uráža Izrael a šíri antisemitizmus, vôbec môže byť,“ uviedol Danko s tým, že v októbri predloží do NR SR definíciu antisemitizmu.
Danko avizuje aj ďalšie návrhy. „Budeme hovoriť o opodstatnenosti zaoberania sa anonymami. Ľudia zneužívajú anonymy, slobodu prejavu. Opoziční politici sa naučili robiť tlačové besedy, obviňovať na nich z trestných činov, a myslia si, že za to nemusia niesť zodpovednosť. To sú vážne spoločenské veci. Niektoré médiá tieto senzačné správy pre čítanosť radi preberajú. Z toho vzniká dezilúzia. Víťazia šialenci,“ dodal šéf parlamentu.
Danko by pre antisemitské prejavy siahol na výrokovú imunitu poslancov
Poslancov by nemusela chrániť ani výroková imunita, pokiaľ by ich prejavy boli napríklad antisemitské. Myslí si Andrej Danko. O antifašistických opatreniach by sa podľa neho malo rokovať za okrúhlym stolom.
“Jedným z protifašistických opatrení by mohlo byť aj zúženie výrokovej imunity,” povedal na pondelkovej tlačovej konferencii Danko. Niektorí poslanci v pléne podľa jeho slov urážajú iné štáty, iné vierovyznania a to aj preto, že si uvedomujú ochranu, ktorú im poskytuje výroková imunita.
Šéf parlamentu spomenul aj možnosť stanoviť šesťmesačnú lehotu na rozhodnutie Najvyššieho súdu SR o návrhu na rozpustenie politickej strany. Aktuálne hrozí zrušenie strane ĽSNS, návrh podal generálny prokurátor Jaromír Čižnár.
Domnieva sa, že krajina má veľmi slabé zákony. Danko poukázal, že generálny prokurátor Čižnár sa už vlani obrátil na Najvyšší súd SR a ten za rok ešte nevytýčil pojednávanie vo veci zrušenia ĽSNS. Existenciu ĽSNS považuje za veľký problém Slovenska, za ktorý sa hanbí.


DANKOVA CESTA K MOCI

Líder "národniarov" stratil ním toľko omieľanú pokoru i sebakontrolu

TEXT LENKA MAYEROVÁ
FOTO ARCHÍV
DÁTUM 27.08.2018

„Pri prezidentských kandidátoch žasnem, kde niektorí už dnes berú financie na tie veľké bilbordy a kampane, sú to naozaj desiatky a státisíce eur,“ zafilozofoval predseda NR SR Andrej Danko.

Vizuálny smog

Podľa lídra SNS si niektorí z kandidátov na to vo svojom občianskom živote nemohli zarobiť. Netýka sa to Roberta Mistríka, ktorý preukázal financovanie. Pritom jediný Robert Mistrík má masívnu kampaň v rámci celého Slovenska, ktorá je prinajmenšom taká brutálna ako niekdajšia kampaň lídra vtedy mimoparlamentnej SNS pod vedením Andreja Danka. V tom čase bolo doslova oblepené celé Slovensko vizuálnym smogom z dielne SNS. Reklamné agentúry konštatovali, že táto mimoparlamentná a podľa slov jej predsedu mimoriadne zadlžená strana použila na kampaň viac ako tisíc bilbordových plôch. Pre plusku.sk v apríli 2013 Andrej Danko povedal, že bývalý predseda ich nechal v stave existenčného ohrozenia. Odkiaľ teda vzala poddimenzovaná strana peniaze na masívnu bilbordovú kampaň? Pravdepodobne v občianskom živote na ňu zarobil z reklamného vizuálu usmievajúci sa mladý, pekný, múdro hľadiaci chalanisko od Revúcej s headlinom HRDO, ODBORNE, SLUŠNE. Nepotrebujúc porozprávať, ako sa začala písať jeho stranícka kariéra a už vôbec nie, kto platí jeho kampaň. Podľa slov bývalej dvojky v SNS Anny Belousovovej sa slávna éra Danka začala vojakom základnej služby. „Nosil aktovku ministrovi obrany Jánovi Sitekovi, keď prišiel do centrály SNS. Z tohto obdobia si spomínam aj na Dankovho otca, ktorý v časoch privatizácie vysedával na ústredí a čakal na vtedajšieho predsedu Jána Slotu. Danka som opätovne zaregistrovala vo volebnom období 2006 – 2010, keď sa stal asistentom poslanca Rudolfa Pučíka a zároveň členom SNS.

Nevídaná trúfalosť

O štyri roky neskôr, keď bola strana opäť pri koryte, sa z nováčika za čudných okolností na jesennom sneme 2010 v Ružomberku stal prvý podpredseda. Danko nemohol byť riadnym delegátom, pretože bol šéfom okresnej organizácie BA I, ktorá mala iba troch členov, a podľa stanov ich musela mať každá organizácia minimálne piatich. Danko teda nemohol byť právoplatne delegovaný na snem a už vôbec nie zvolený za podpredsedu strany,“ povedala Anna Belousovová. Na jeseň 2012 ho zvolili za predsedu SNS a po voľbách 2016 sa stáva rozhodujúcim jazýčkom povolebnej vládnej zostavy. Ani nemusel vyhrať voľby, aby mohol všetko, len sa nechal ako brvno unášať prúdom až do parlamentu. Ako zdatný obchodník nakúpil druhú najvyššiu funkciu v štáte, ktorú si patrične začal užívať. Líder „národniarov“ stratil ním toľko omieľanú pokoru i sebakontrolu. Jeho vernými spoločníčkami sú samoľúbosť a túžba po moci. Politickým protivníkom sa vyhráža vojnou a na boj proti novým politickým oponentom pripravuje novelu zákona o politických stranách. Jeho trúfalosť naberá nevídané rozmery. Dnes je na škodu veci, že Andrej Danko neprišiel už v roku 2013 s návrhom novely zákona o politických stranách. Špekulácie o netransparentnosti SNS by sa tak rozplynuli ako dym z cigarety. A konečne by voliči i členovia strany mali v hlave jasno a urobili by tak definitívnu bodku za planými rečami, že biele goliere dokázali za päť rokov vyrobiť z lídra národniarov kóšer Andreja.

 
   PRINT RSS


             
Hlavná stránka