Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Tak už dosť, krížený slovensko-maďarský či maďarsko-slovenský a trojrozmerný Slovák, Maďar a Žid Andrej Danko!!!  

         
        Dôrazne sa ohradzujem proti výroku predsedu špičkového zločineckého, vlastizradného, zapredaneckého, cudzej štátnej moci slúžiacemu, v mene ktorého sa v mierovom období páchajú nielen ekonomické zločiny, ale aj odporné zločiny proti ľudskosti na nevinných slovenských občanoch a protislovenského štátneho orgánu – Národná rada Slovenskej republiky–Andrejovi Dankovi. Nie preto, čo povedal na facebooku, čo je aj súčasťou prílohy, ale preto, že to povedal ako predseda parlamentu, ktorý je priamo zodpovedný za zločiny proti ľudskosti na nevinných slovenských občanoch, každoročne doháňaných vyvrheľmi z vysokej politiky cez vykrádanie slovenského zdravotníctva k predčasnej smrti, v počte 8-10 tisíc nevinných občanov. Jeho mlčanie o týchto zločinoch dokazuje, že má v sebe dostatok génov nacistických zločincov a masových vrahov z POHG z vojnového obdobia, v tom čase pôsobiacich na Slovensku.

Nech zo seba nerobí židovského a izraelského riťoleza, lebo jeho povinnosťou bolo, aby židovskému štátu Izrael pripomenul aj zločiny proti ľudskosti, ktoré židovskí vyvrheli páchali za éry Lenina a Stalina v Rusku, pričom v niektorých prípadoch, práve v ukrutnosti a neľudskosti, predčili aj NIEKTORÉ zločiny v podobe holokaustu, v ére nemeckého nacizmu, ktoré boli páchané na židovskej komunite – a nielen na nej. V RÁMCI OBJEKTIVITY MAL PRI NÁVŠTEVE IZRAELA NAVRHNÚŤ, ABY TAM ZRIADILI AJ MÚZEUM ŽIDOVSKÝCH ZLOČINOV, KTORÉ NAPÁCHALI V TOM OBDOBÍ V RUSKU –A VEREJNE SA OSPRAVEDLNIŤ SLOVANOM V TÝCH KRAJINÁCH, ODKIAĽ TIETO OBETE POCHÁDZALI – A VEREJNE PROSIŤ O ODPUSTENIE.

Lebo nielen v tomto prípade, ale aj v prípade ponovembrového Slovenska platí výrok Andreja Danka, ktorý uznali, ako sám povedal aj v Izraeli, citujem – LEN ČLOVEK ČLOVEKU DOKÁŽE UBLÍŽIŤ ÚMYSELNE A BOLESTIVO. Práve preto by mal Andrej Danko začať premýšľať, či svojim mlčaním a zbabelosťou verejne hovoriť o ponovembrových zločinoch proti ľudskosti realizovaných na nevinných slovenských občanoch arcizločineckými a psychopaticko-sadistickými vyvrheľmi a odľudmi z vysokej slovenskej politiky cez úmyselné vykrádanie zdravotníctva, či úmyselne a bolestivo neublížil desiatkam, stovkám či tisícom nevinných ľudí?

Vladimír Pavlíkhttps://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-1/c0.0.32.32/p32x32/13315333_1748636542016278_455991800201233763_n.jpg?_nc_cat=0&oh=1061e3ca6a2b3219bbb31f4a364091e0&oe=5BA9C33F

Andrej Danko - predseda SNS

LEN ČLOVEK ČLOVEKU DOKÁŽE UBLÍŽIŤ ÚMYSELNE A BOLESTIVO 
Som rád, že túto moju vetu uznali aj v Izraeli. Je mi ľúto, že veľa ľudí zabúda na hrôzy vojny a žije povrchne. Byť v Jeruzaleme je veľmi silný zážitok. Nie, len pre dávnu históriu, kedy tadiaľ kráčal Ježiš Kristus, ale aj pre súčasnosť. V múzeu holokaustu YadVashem pocíti každý smútok. Zverstvá, ktoré si dokážu robiť ľudia, sú nad moje chápanie. Človeku nabehnú zimomriavky, keď vidí, ako fašistický režim eliminoval Židovské, Slovanské, či Rómske ženy, deti, mužov, a akými sadistickými spôsobmi to robil. Našťastie sa v tej dobe našli aj odvážni ľudia, ktorých si dodnes Izrael pripomína. Medzi nimi je 588 Slovákov, ktorých mená sú v Záhrade spravodlivých, ako aj Jozef Gabčík, ktorý sa podieľal na akcii Antropoid. Jeho pamätnú plaketu vďaky som prevzal z rúk predsedu Knessetu. Nesmieme dopustiť, aby sa táto časť histórie opakovala a rovnako, aby sa už nikdy nedostali extrémisti k moci. Je smutné, že dnes im k tomu pomáhajú fakenews, povrchné čítanie nadpisov a žiadna zodpovednosť za statusy na sociálnych sieťach. 

Andrej Danko.doc


   PRINT RSS


             
Hlavná stránka