Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Neuveriteľné úlety generálneho prokurátora Čižnára – úmyselné alebo nevedomostné?  

     

Neuveriteľné úlety generálneho prokurátora Čižnára – úmyselné alebo nevedomostné?
Tak som si prečítal text pána generálneho prokurátora Jaroslava Čižnára ohľadom rozpustenia ĽSNS zaslané Najvyššiemu súdu SR. Odcitujem časť z neho – Vyhodnotenie rozsiahlych zadovážených podkladov ukázalo, že politická strana Kotleba-ĽSNS ako extrémistická politická strana s fašistickými tendenciami svojim programom a činnosťou porušuje Ústavu SR, zákony a medzinárodné zmluvy. Podľa názoru prokuratúry cieľom tejto politickej strany JE ODSTRÁNENIE SÚČASNÉHO DEMOKRATICKÉHO SYSTÉMU V SR.

Na úvod chcem povedať, že celý tento článok nebude písaný na základe jednostrannosti či už k jednej, alebo druhej strane. Budem sa držať len a len reálnych faktov a zákonnosti. Na úvod chcem pripomenúť, že podľa ústavného práva prokuratúra patrí do kontrolných orgánov. Preto je jej povinnosťou zákonnými prostriedkami chrániť nielen štát, ale aj práva a záujmy fyzických a právnických osôb. Takže poďme porovnávať text generálneho prokurátora s textom, čo je povinnosťou prokuratúry podľa ústavného práva.

Pokiaľ ĽSNS verejne šíri rétoriku o asociálnych cigánskych parazitoch, pričom verejnosti podsúva, ako by to boli tí najväčší paraziti na Slovensku, keďže v tejto komunite je toľko neprispôsobivých občanov, ktorí ale, aj vinou štátu, sa nemajú záujem prispôsobiť, pričom ich správanie a hlavne majetkové škody, ktoré spôsobujú nielen majorite v ich okolí, ale aj fyzickým napádaním, často spojeným s lúpežou a okradnutím, spojenej s ďalšími negatívami, pričom štát sa len nečinne prizerá, veľké množstvo ľudí si osvojilo túto ich rétoriku. Taktiež je nemysliteľné tvrdenie, ktoré nezodpovedá realite, ako keby boli najväčšími pijavicami či parazitmi prisatými na štátnom rozpočte. Lenže treba taktiež pripomenúť, že škody ktoré spôsobujú majorite zločinecké, psychopaticko-sadistické, parazitno-asociálne a fašizoidné zberby, ktoré riadili a riadia tento štát, sú stonásobne väčšie. Treba si na rovinu povedať, že všetky tie celoročné príspevky, ktoré táto komunita dostane, sú cca 0,3 – 0,4 percent, ktoré napríklad skutoční zločinci, zlodeji a asociálni paraziti z ponovembrových vlád, parlamentov, oligarchov, finančných skupín, záujmových skupín, mafií na vrchole pyramídy, vrátane konkurznej mafie Zoroslava Kollára, ako aj im podobné pijavice prisaté na štátnom rozpočte, dokážu rozkradnúť za 2-3 týždne. Pritom sa každoročne zo štátneho rozpočtu rozkradne cca 2-3 miliardy eur, ale, paradoxne, ĽSNS nejde protestovať voči týmto skutočným páchateľom. Vyzerá to tak, ako by z nich boli pochcaní a posraní, akoby boli pred nimi v hlbokom predklone a plnia úlohy, ktoré sú im nalinkované. Tu s generálnym prokurátorom musím súhlasiť.

Pokiaľ pán generálny prokurátor použil argument, že cieľom tejto politickej strany s fašistickými tendenciami je odstránenie súčasného demokratického systému v SR, tak v tejto krajine neexistuje demokratický systém, pričom, podľa môjho názoru, a budem tu prezentovať dostatok dôvodov a dôkazov, že SR je štátom zločineckým, zlodejským, mafiánsko-gaunerským, psychopaticko-sadistickým, ktorý v plnej miere používa nielen ekonomické zločiny, ale aj zločiny proti ľudskosti voči vlastnému národu. Pokiaľ si mám osvojiť túto rétoriku GP SR, tak Kotleba a niektorí predstavitelia tejto strany (nie všetci jej voliči a členovia, ako sa to snaží štátna propaganda navodiť) sú z môjho pohľadu len verbálni či rečoví fašisti, pokiaľ sa mám odvolať na platné zákony v Trestnom poriadku. Keď ale tento ich verbálny či rečový fašizmus porovnám s konkrétnymi a realizovanými zločinmi v mene fašistickej ideológie, ktoré na vlastnom národe realizujú ponovembrové vlády a parlamenty, dokonca mnohé z nich odobrené zákonmi, hlavne cez ekonomiku, tak musím konštatovať, že aj GP SR je tu v úlohe spolupáchateľa.

Zoberme si napríklad zavedenie kolektívnej viny, vo forme prenesenia následkov, aj na nevinných občanoch, za vlády pravicovo-fašistickej dzurindovsko-miklošovskej chunty, za ekonomické zločiny počas vlády zločinca, zlodeja, zakladateľa ponovembrového štátneho terorizmu a popredného paranoidného protislovenského škodcu Vladimíra Mečiara, na plecia nevinných občanov Slovenska. Kto vyčísli všetky tie sociálne samovraždy ktoré spáchali, v skutočnosti boli dohnaní, nevinní občania, ktorí nemohli uniesť tieto fašistické zločiny vo forme tzv. nevyhnutných ekonomických reforiem, ktorí niesli následky za ekonomické zločiny Mečiarovej vlády, pričom skutoční zločinci neboli vôbec potrestaní? A čo zodpovednosť vtedajšej GP SR a jej generálneho prokurátora? To mal byť a má byť demokratický štát, v skutočnosti fašistický štát, pokiaľ porovnám, ako boli v tom období potláčané najzákladnejšie slobody a ľudské práva?

To má byť demokratický štát, ktorého súčasťou je Slovenská informačná služba s minulosťou štátno-teroristického a zločineckého štátneho orgánu? Že tieto špinavé protislovenské zberby miesto toho, aby chránili záujmy Slovenska a jeho občanov, chránia záujmy a kryjú trestnú činnosť zločincov na vrchole pyramídy štátu? Ako je to možné, že títo špinaví retardovaní hajzli napr. dlhodobo kryli závažnú ekonomickú trestnú činnosť gaunera a podvodníka, oligarchu, Ladislava Bašternáka? Ako je to možné, že jeden z týchto retardovaných a úchylných hajzľov mi z mobilu, patriaci SIS, 27. augusta 2017 oznamoval, že som sledovaný vnútorným oddelením, ako aj to, že draho zaplatím za to, že škaredo píšem o dobrom človeku Ladislavovi Bašternákovi? Že pre neho nie je problém zariadiť, že budem zlikvidovaný na facebooku, čo sa aj realizuje? Aké dôsledky chce generálny prokurátor Čižnár vyvodiť z toho, že tieto zločinecké siskárske kreatúry dlhodobo zakrývali závažnú ekonomickú trestnú činnosť Ladislava Bašternáka, s ktorou sa prakticky stotožňovali?

Podľa generálneho prokurátora Čižnára je súčasťou akože demokratického Slovenska aj to, že každoročne sa tak drastickým spôsobom vykráda zdravotníctvo, že kvôli tomu predčasne zomrie 8-10 tisíc nevinných občanov, ako to zmapoval Andrej Králik zo Zastúpenia Európskej komisie na Slovensku? Keď to napríklad vynásobím krát 25 rokov, tak sa pýtam, keďže tých nevinných obetí zločinov proti ľudskosti je už raz toľko, ako obetí židovského holokaustu na Slovensku vo vojnovom období, nie je to paradox? Čo vlastne robila Generálna prokuratúra SR, aby tieto odporné zločiny proti ľudskosti nepokračovali? Alebo si prevetrávali pohlavné orgány v pracovnej dobe, aby mali viac času na odhaľovanie fašistických metód ĽSNS pri odstraňovaní súčasného demokratického systému na Slovensku?    
Prečo sa Kotleba a štátna moc vzájomne potrebujú?
Realita nám dokazuje, že Kotleba a štátna moc sa v rámci akejsi nepísanej dohody vzájomne potrebujú. Vďaka nemu, keď ochotne prebral na seba akýsi hromozvod, ktorý umožňuje štátu a zahraničiu vrážať priam nekresťanské peniaze rôznym parazitno-darmožráčskym tlupám na boj proti fašizmu, extrémizmu, rasizmu, popieraniu holokaustu a podobným izmom, na polícii taktiež vznikajú akési pochybné spolky tohto typu, dokonca už je tu zainteresovaná aj špeciálna prokuratúra a špeciálny súd. Pričom, paradoxne, všetci spoločne ako jedna zločinecká a fašizoidná rodina sa nečinne prizerajú na zločiny proti ľudskosti páchané na vlastnom národe, kde každoročný počet sa odhaduje na 8-10 tisíc nevinných slovenských občanov.

Pýtajme sa, prečo Kotleba mlčí, prečo sa verejne ohľadom týchto zločinov proti ľudskosti nepýta premiéra, predsedu parlamentu, ministrov vnútra a spravodlivosti, generálneho prokurátora, riaditeľa SIS? Prečo sa nechce stať najznámejším protifašistickým bojovníkom na Slovensku, prečo toleruje a zbabelo mlčí, aby predstavitelia a sympatizanti tých najzvrhlejších zločinov proti ľudskosti spojených s fašizmom a nacizmom, práve jeho a ĽSNS takto verejne obviňovali? Keby bol hrdým Slovákom a národovcom, keby miloval svoju vlasť a národ, keby išiel v šľapajách slovenských národovcov a dejateľov, tak by nemlčal, ale by sa pýtal, kričal a protestoval. Lenže on je hrdý na to, že ho spájajú s fašizmom, lebo sa mu možno splnil jeho dávny sen. Jemu sú totiž tie nevinné obete ukradnuté, lebo on je v skutočnosti zbabelec a prospechár.

Mám dôvodné podozrenie, že aj to jeho rozdávanie finančných prostriedkov v sume 1488 eur bolo v rámci nejakej dohody, na objednávku, aby sa mohol, akože, zintenzívniť boj proti fašizmu, alebo to urobil dobrovoľne, vediac, aké to bude mať následky, pričom, ako som si všimol na rôznych diskusiách na internete a facebooku, viacerí jeho voliči mali voči tomu výhrady. A potom je tu ešte jeden mimoriadne závažný faktor, s ktorým štátna moc počíta, že bude to práve Kotleba, ktorý bude robiť všetko pre to, aby tu nevznikla žiadna skutočne orientovaná národná strana, ktorá by sa podľa toho aj správala. Nakoniec aj svedectvá tých, ktorí túto stranu opustili, buď dobrovoľne, alebo boli vyštvaní, tak ich argumenty hovoria o veľkom sklamaní, pričom sa jednalo o ľudí, ktorí mali aj hmatateľné výsledky. Lenže mali smolu v tom, že nechceli sa prispôsobiť, aby za nich myslel Kotleba a jeho niekoľko poskokov.

Vladimír Pavlík 

 
   PRINT RSS


             
Hlavná stránka