Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Slovensko urýchlene potrebuje obnovenie trestu smrti podľa čínskeho vzoru pre viacerých členov z ponovembrových vlád a parlamentov, ktorí každoročne cez ekonomické zločiny a vykrádanie zdravotníctva dohnali a doženú k predčasnej smrti tisíce nevinných občanov  

         

Ich popravy by mali byť verejné, spojené s ľudovými slávnosťami. Pred ich odchodom do horúcich pekiel by im mala byť prehratá pesnička pod názvom – Už nebudete tento národ týrať, už nebudete túto republiku drancovať. Aj keď od skončenia 2. svetovej vojny uplynulo 74 rokov, gény nacistických zločincov a masových vrahov z POHG z tohto obdobia sú v ponovembrovej zločinecko-zlodejskej, mafiánsko-gaunerskej a skorumpovanej, tzv. zvrchovanej Slovenskej republike tak silné, že na zločiny proti ľudskosti nepotrebujú ani koncentračné tábory, ani plynové komory, ani ranu do tyla, s následným pádom do horiacej vápenky. Oni sú už mimoriadne sofistikovaní. Ich počet obetí zločinov proti ľudskosti od roku 1993 do dnešnej doby, hlavne cez ekonomiku a vykrádanie zdravotníctva, je minimálne o 100 % vyšší, ako to bolo vo vojnovom období na Slovenskuza prezidentovania Jozefa Tisa, ktorému isté kruhy hrajúce sa na antifašistov, mierotvorcov, demokratov a protifašistických bojovníkov dávajú za vinu, že má na svedomí cca 40 000 tisíc občanov vyvezených zo Slovenska do koncentračných táborov, kde prišli o život.

Pričom je preukázateľné, že Tiso osobne, teda vlastnou rukou, nepripravil o život ani jedného jediného človeka, ani nikoho nedohnal k tomu, aby si predčasne siahol na život. A pokiaľ tu hovoríme o jeho osobnej zodpovednosti, ani tlupy arcizločineckých a psychopaticko-sadistických vyvrheľov z ponovembrových vlád a parlamentov nikoho vlastnou rukou nepripravili o život, ale na rozdiel od prezidenta Tisa, KAŽDOROČNE,OD VZNIKU TZV. ZVRCHOVANÉHO A SVOJBYTNÉHO SLOVENSKA, AŽ PO DNEŠNÚ DOBU, S MIMORIADNE SILNÝMI GÉNMI NACISTICKÝCH ZLOČINCOV A MASOVÝCH VRAHOV Z POHG, CEZ EKONOMIKU, NO HLAVNE CEZ VYKRÁDANIE ZDRAVOTNÍCTVA, DOHNALI K PREDČASNEJ SMRTI ZA POSLEDNÝCH 25 ROKOV MINIMÁLNE VYŠE 100 000 NEVINNÝCH OBETÍ. DOKONCA MNOHÍ Z TOHTO ĽUDSKÉHO ODPADU SI CEZ VYKRÁDANIE ZDRAVOTNÍCTVA ZVYŠUJÚ SVOJ OSOBNÝ BLAHOBYT.

V rámci Európskej únie máme dve bezkonkurenčné prvenstvá. Máme najzločineckejší, najsmradľavejší, najcynickejší, najskorumpovanejší, psychopaticko-sadistický, najsluhovskejší, najzapredaneckejší a najvlastizradnejší odpad politikov, ako aj najzbabelejší,  najsluhovskejší a najponíženejší národ, kde do tejto kategórie patrí cca 80 % občanov, čo nás radí do kategórie tzv. národa. NALIEHAVO SI KLADIEM OTÁZKU, ČI TAKÉTO NIEČO BY BOLO V ČÍNE BEZTRESTNÉ? Priložený obrázok a text pod ním hovorí jednoznačne, že nie!!!

Vladimír Pavlík

.

Není dostupný žádný alternativní text.

ZdeněkKlímek
3 hod
V Číně popravili 26 zkorumpovanýchpolitiků.
Co na to říkáte zloději, vlastizrádci a StBácké udavačské bestie co nám vládnete v totálně vyrabovaném německém koncentráku Česko a Slovensko už 29 let ?!

 
   PRINT RSS


             
Hlavná stránka