Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Arcizločinecké a psychopaticko-sadistické zberby z vysokej politiky, mnohí z nich patria aj do kategórie masových vrahov, každoročne cez vykrádanie zdravotníctva doženú k predčasnej smrti tisíce nevinných občanov, sa sťažujú na mediálny teror  

         

          Vo štvrtok 6. 12. 2018 som na facebooku objavil rozhovor s Robertom Ficom pod nadpisom – DOSŤ BOLO MEDIÁLNEHO TERORU. Citujem jeho výroky – „Je nevyhnutné prijatie práva na odpoveď pre politika. To, čo sa deje na Slovensku je totiž mediálny teror, výmysly, nepravdy sú na dennom poriadku. Druhou vecou je riešenie anonymity na sociálnych sieťach. Nie je to pritom len otázka Slovenska, ale toto sa rieši ako vážna téma na úrovni celej Európy.“ Kvôli objektivite ale ako autor článku PLNE SA STOTOŽŇUJEM S TÝM, ŽE PRÍSPEVKY NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH BY MALI BYŤ UVEREJŇOVANÉ POD PRAVÝMI MENAMI PISATEĽOV.

Nestačím sa diviť nad cynizmom tohto neoboľševického netvora, podľa môjho názoru, najvyššie postaveného bieleho koňa po politickej línii v rámci Európskej únie, v službách gaunerov zo zločineckej smeráckej mafie, najzločineckejšej organizácie, obrazne povedané, v tisícročnej histórii Slovenska. Takže si trochu rozoberme tie jeho výroky. Pokiaľ mi je známe, menovaný podpisoval ústavný sľub, dokonca niekoľkokrát, kde svojim podpisom ako svojprávna osoba potvrdil, že bude pracovať pre blaho Slovenska a jeho občanov. Tento jeho podpis, podľa môjho názoru, je nad akýmkoľvek zákonom, keďže ho podpisoval ako svojprávna osoba, k tomuto aktu nebol privezený z Pezinskej psychiatrie, v sprievode opatrovníka, takže za nedodržanie tohto ústavného sľubu nesie priamu zodpovednosť. Či už trestnoprávnu, politickú, alebo morálnu.

          Keď už tak túži a brojí za prijatie práva na odpoveď pre politika, tak mu dávam niekoľko možností. Uvítal by som, keby sa napríklad vyjadril k tomuto: - Spomína si  Robert Fico na rok 1999, keď TV Markíza so spoločnosťou Horizont Slovakia organizovala mediálny futbalový turnaj, kde farby vtedajšej vládnej koalície hájili predstavitelia SDĽ – Jozef Migaš, Pavol Kanis a Robert Fico? V šatni politikov na Markíza Horizont cupe, kde bolo nainštalované odpočúvacie zariadenie, bol zaznamenaný tento rozhovor:

Jozef Migaš: Neviete, prečo neprišli dzurindovci?
Pavol Kanis: Asi nechceli byť spájaní s Horizontom.
Jozuef Migaš: A čo vlastne je ten Horizont?
Robert Fico: TY NEVIEŠ? KLASICKÁ PYRAMÍDOVÁ HRA. ĽUDIA TAM VKLADAJÚ SVOJE ÚSPORY POD VIDINOU VEĽKÉHO ZISKU A ONI TIE PENIAZE DÁVAJÚ NA REKLAMU, ABY PRILÁKALI ĎALŠÍCH KLIENTOV.
Pavol Kanis: Myslím, že to DLHO nemôže existovať.
Jozef Migaš: TAK PREČO TO RADŠEJ NEZASTAVÍME?
Robert Fico: VEĎ NEPORUŠUJÚ ŽIADNY ZÁKON.
Pavol Kanis: Ešte by nás vo vláde obvinili, že im bránime v slobodnom podnikaní.
Jozef Migaš: Takže nebude vadiť, že sme tu?
Pavol Kanis: Prečo? Však sme si len došli zahrať futbal.
PRED VOĽBAMI V ROKU 2006 NEVÁHAL ROBERT FICO SĽUBOVAŤ KLIENTOM NEBANKOVIEK, ŽE ICH ODŠKODNÍ, HOCI VEDEL, ŽE TO NEBUDE MOŽNÉ. TAKŽE AJ HLASY KLIENTOV NEBANKOVIEK ROZHODLI, ŽE SMER ZÍSKAL NEZANEDBATEĽNÉ MNOŽSTVO HLASOV.

Majú mať zločineckí a psychopaticko-sadistickí vyvrheli z vysokej politiky právo dovolávať sa zákonnosti, keď oni samotní ho voči občanom vedome porušujú?

          A porušujú ho nielen po politickej, ekonomickej a morálnej stránke, ale aj cez zločiny proti ľudskosti, hlavne cez vykrádanie zdravotníctva, keď v počte týchto zločinov prekonali aj vojnové obdobie na Slovensku. Ba dokonca možno povedať, že ani nemecký nacizmus si voči nemeckým ženám nedovolil to, čo realizujú na slovenských ženách slovenskí ponovembroví politici pri bránení im rodiť deti, cez úmyselné nevytváranie primeraných ekonomických podmienok pre rodinu a demografiu. Taktiež zastávam názor, že takýto cynizmus sa nerobil ani za prezidentovania Jozefa Tisa. Kvôli objektivite ale musím povedať, že tu ale existovali mimoriadne zavrhnutiahodné zločiny proti ľudskosti, páchané masovými vrahmi z POHG, národnosti slovenskej, keď ranou do tyla vraždili nevinné ženy, mužov, ba dokonca aj deti, s následným pádom do horiacej vápenky. A je dosť dôvodov si myslieť a realita to dokazuje, že drvivá väčšina členov ponovembrových vlád a parlamentov má v sebe dostatok génov nacistických zločincov a masových vrahov z POHG, z vojnového obdobia.

          Všimnite si prosím, že napríklad z dnešných 150-tich kusov zbabelej protislovenskej čeľade sediacej v zločineckom a protislovenskom štátnom orgáne – Národná rada Slovenskej republiky, ale ani z tých predošlých parlamentov, doteraz cez tie svoje zbabelé a plechové protislovenské papule neotvorili túto tému, aby sa prestalo s vykrádaním zdravotníctva, ako aj s tým súvisiacim, každoročným predčasným zomieraním nevinných občanov Slovenska. Hanba a hnus hlavne pre hajzľov z protislovenského odpadu zo SNS a ĽS-NS, ako aj im podobné špinavé protislovenské zberby, ktoré sa samopasovali za najslovenskejších Slovákov a najnárodnejšíchn národniarov. Žeby Kotleba a Danko opatrovali čierne uniformy masových vrahov z POHG, spolu s Bugárom, ale aj opozičnou zberbou s fašistickými a nacistickými génmi, ako aj s génmi masových vrahov z POHG? Aký to paradox, keď zbabelé protislovenské hovno, zapredaný vlastizradca, ponížený sluha sionizmu a masových vrahov z vysokej politiky, Marian Kotleba, miesto toho, aby robil petíciu proti týmto zločincom, páchajúcimi zločiny proti ľudskosti, proti konkrétnym zločincom, robí petície proti NATO a EÚ. NATO nazýva zločineckou organizáciou, PRIČOM NATO NESPÁCHALO ANI JEDEN ZLOČIN PROTI ĽUDSKOSTI VOČI ŽIADNEMU OBČANOVI SLOVENSKA, PRIČOM V POZÍCII SAMOTNÉHO ZLOČINCA JE TU SAMOTNÝ KOTLEBA, KTORÝ O TÝCHTO ZLOČINCOCH A ICH ZLOČINOCH PROTI ĽUDSKOSTI MLČÍ, ČÍM SA STÁVA KOMPLICOM TÝCHTO ZLOČINCOV.      

          Ani by som sa nečudoval, keby v dohľadnej dobe na slávnostné zasadanie slovenského parlamentu prišlo všetkých 150 kusov zbabelej protislovenskej čeľade v čiernych uniformách, kde príde k hromadnému objímaniu Fica, Blahu, Danka, Bugára, Matoviča, Beblavého, Glváča a ostatných ich kolegov s Kotlebom, pričom vyvesia slávnostný transparent s takýmto textom – ČO SA NEDOKONČILO POČAS VOJNY, V TOM POKRAČUJEME NIELEN MY, ALE AJ NAŠI PREDCHODCOVIA PO NOVEMBRI 1989. NIKDO NEBUDE ROZVRACAŤ NAŠE MODERNÉ METÓDY PRI PÁCHANÍ ZLOČINOV PROTI ĽUDSKOSTI.

Vladimír Pavlík

Robert Fico
Sponzorováno
 · 
DOSŤ BOLO MEDIÁLNEHO TERORU
Je nevyhnutné prijatie práva na odpoveď pre politika. To, čo sa deje na Slovensku je totiž už mediálny teror, výmysly, nepravdy sú na dennom poriadku. Druhou vecou je riešenie anonymity na sociálnych sieťach. Nie je to pritom len otázka Slovenska, ale toto sa rieši ako vážna téma na úrovni celej Európy.

FACEBOOK – 6. 12. 2018

 
   PRINT RSS


             
Hlavná stránka