Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Len vo fašistickom Slovensku gauneri a hajzli, ktorí riadia slovenský facebook, verejne podporujú rasistov, extrémistov, xenofóbov z Kotleba-ĽSNS, šíriacich bludy a nenávisť voči Rómom, dokonca s podporou štátnej moci  

          Pokiaľ chcem byť objektívny, tak treba povedať, že kotlebovci sú mnohokrát na facebooku zablokovaní po rôznych nahláseniach, pričom sú aj prípady, že tí čo ich nahlásia, na základe čoho sú zablokovaní, sa nehanbia vystúpiť z anonymity. Aj preto si zaslúžia moju úctu a obdiv na rozdiel, nielen od tejto anonymnej kotlebovskej skupiny udavačov, ale aj iných skupín anonymných udavačov, ktorí ku kotlebovcom nepatria. Paradoxne, títo anonymní udavači za najväčšieho udavača považuje blogera Jána Benčíka. Aj keď nepatrím do jeho krvnej skupiny, pokiaľ sa snažím jeho blogy brať s nadhľadom, ako nestranná osoba, tak vlastne kotlebovci by mu mali byť vďační, lebo on im vlastne pomáha, lenže oni to vo svojich Kotleba-mozgoch nevedia či nechcú pochopiť.

Jeden neanonymný Benčík je omnoho viac charakterný, ako stovky anonymných a zákerne udávajúcich kotlebovcov

Patrím medzi tých jedincov, ktorý nikdy nenapísal nielen anonym, trebárs vo forme nejakej sťažnosti, poslanej nejakému štátnemu orgánu. Dokonca som ani raz za tie roky, čo som na facebooku, nikoho nenahlásil, aby bol zablokovaný. Viem, že sme v absolútnej menšine voči gaunerom a hajzľom z kiskoidnej skupiny, siskárskej skupiny, kotlebovskej skupiny, tomuto súhrnu anonymných zbabelcov, pôsobiacich na facebooku, ktorí majú udávanie nielen v génoch, nielen od svojich rodičov, ale aj starých rodičov či prastarých rodičov. Samozrejme, že tu fungujú aj iné tlupy takýchto anonymných udavačov, no tie tri skupiny, čo som vymenoval, patria medzi absolútnu špičku. 
Aká svoloč, spodina, luza a zberby z vysokej politiky tu chcú bojovať proti fašizmu, extrémizmu, rasizmu, xenofóbii, šíreniu bludov a nenávisti voči Rómom, keď sa nečinne prizerajú, ako siskárski a kiskoidní hajzli sliediaci a blokujúci na facebooku otvorene a priamo podporujú Kotlebu a jeho súkmeňovcov?

Názorný príklad som uviedol v poslednom článku na www.necenzurovane.net a teraz pridám ďalšie dva príspevky, ktoré sú súčasťou článku, za ktoré som bol v júli zo strany  siskárskych a kiskoidných hajzľov zablokovaný na základe udania kotlebovských anonymných udavačov na 30 dní, keďže títo sa otvorene stotožnili s kotlebovskými udavačmi, lebo vraj tieto dva moje príspevky porušujú zásady fašistického slovenského facebooku, týkajúce sa nenávistných prejavov. Možno si plným právom položiť otázku: akí gauneri a hajzli riadia tento štát, keď im toto neprekáža? Vlastne, prečo by im to malo prekážať, špinavým vyvrheľom, ktorí každoročne cez vykrádanie zdravotníctva doženú k predčasnej smrti tisíce nevinných občanov? Tak prečo by Kotleba za svoje mlčanie a zbabelosť ohľadom týchto zločinov proti ľudskosti, verejne hovoriť, nemal by byť odmenený?

Vladimír Pavlík
 
   PRINT RSS


             
Hlavná stránka