Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Brhel a Világy sa dohodli a rozhodli – Bugár musel stiahnuť chvost a ísť do polohy Judáša a zradcu, čo ale vyhovuje jeho finančným záujmom  

         
                

Brhel a Világy sa dohodli a rozhodli – Bugár musel stiahnuť chvost a ísť do polohy Judáša a zradcu, čo ale vyhovuje jeho finančným záujmom

          Všetko to odštartovala vražda novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenky. A okamžite boli určení vinníci, ktorí s touto vraždou nemuseli mať nič spoločné, ale neustále boli verejnosti predhadzovaní ako vinníci. Následne sa objavil Tom Nicholson, ktorého ja osobne považujem za mimoriadne špinavé prasa, ktorý si rozumie nielen s istou časťou konkurznej mafie okolo Zoroslava Kollára, ktorý sa postaral o to, keď vypustil balóniky o tom, že talianska mafia pôsobiaca na východe Slovenska má prepojenie priamo na úrad vlády, teda, zasmradil a zdúchol zo Slovenska, pričom nejako pomlčal o tom, že tu sú slovenské mafie, hlavne konkurzná mafia okolo Zoroslava Kollára, bankové mafie, právnické mafie, oligarchovia, finančné skupiny, ktoré v skutočnosti z úzadia riadia štát, pričom vláda, parlament, ako aj politické strany sú ich eseročkami. TU MAJÚ VEĽMI VÝZNAMNÉ POSTAVENIE AJ GAUNERI ZO ZLOČINECKEJ SMERÁCKEJ MAFIE. Vyvstáva otázka, čo sa tým sledovalo? Dovolím si tvrdiť, že gauneri zo zločineckej smeráckej mafie, kde existuje niekoľko krídiel, sú vo vojnovom stave. Zapojiť do toho taliansku mafiu, ktorá nás okradla o cca 66 miliónov eur, ktorou sa oháňa a operuje tupohlavá opozičná zberba, pričom poctivo mlčia o skutočnej slovenskej mafii, ktorá nás okradla o miliardy eur a naďalej okráda, len napovedá, komu opozícia slúži či za koho kope.

          Mám za to, že tak ako každá politická zmena v žiadnom štáte sa nerobí na náhodu, dokonca na náhodu sa nerobí ani príprava na takúto zmenu, že ani vražda Jána Kuciaka, mám na mysli nielen jej prípravu, ale aj realizáciu, sa nerobila na náhodu, vrátane toho, kto bude predhodený za hlavného vinníka. Uvediem tu taký príklad súvisiaci s mojou osobou, ktorý má práve v tejto časti dosť spoločného, ale nebudem to podrobnejšie rozpisovať. Tí starší si iste pamätajú na môj štvorročný spor s Vladimírom Mečiarom, kde som vyhral s ním prvý súdny spor, odvolal sa, NS SR to zrušil, na KS v Bratislave som vyhral aj druhý súd, NS SR to opätovne zrušil, a na KS v Bratislave som vyhral aj po tretíkrát, čo bolo NS SR opätovne zrušené a bolo to na prospech Vladimíra Mečiara.
          Počas tohto súdneho sporu som pracoval v Necenzurovaných novinách Petra Cibulku ako redaktor pre Slovensko. Po prvom vyhratom spore som sa stretol s istými ľuďmi v Prahe, ktorí boli na rozdiel odo mňa na opačnej strane barikády, nebudem tu uvádzať na základe čoho, uvediem len to, že nikto nemal v tom období odvahu odkrývať a písať o tak ekrazitových kauzách, ako boli Necenzurované noviny. Po dovezení novinárkou z istého štátneho média, ktorá sprostredkovala toto stretnutie, do istého vilového komplexu, sme si najskôr vysvetlili isté veci, na ktoré sme mali opačné názory a potom mi jeden z dotyčných mužov položil otázku, „čo myslíte, pán Pavlík, pokiaľ by sa Vám v najbližších dňoch stala ujma na živote, kto by bol hlavný podozrivý?“ Moja odpoveď bola jednoznačná, že by to bol Mečiar, aj keby s tým nemal nič spoločné, jednoducho by sa z toho nevymotal, lebo pokiaľ by sa zverejnili všetky veci, ako aj protestné akcie, ktoré som proti nemu dovtedy realizoval, jeho obhajoba by bola prakticky nulová.

          Tu je názorne vidieť, aká tu bola a je enormná snaha preniesť vinu a zodpovednosť za vraždu Jána Kuciaka na konkrétnych predstaviteľov Smeru, aj keď s tým nemajú, podľa mňa, nič spoločné. Ale to neznamená, že sa jedná o čistých politikov, ale v skutočnosti skorumpovanú zberbu, zapletených do najzvrhlejších ekonomických zločinov. Snahy terajšej opozície, ako aj tých, ktorí zo zákulisia poťahujú nitkami či figúrkami po šachovnici, vyvolať predčasné voľby, nie je snaha žiť v slušnom Slovensku, ale snaha, cez predčasné voľby sa pokúsiť vytvoriť koalíciu, lebo v hre sú ešte desiatky a desiatky miliárd eur, z ktorých sa dajú ešte nejaké tie miliardy uliať, ale nie pre opozíciu a ľudí na ňu napojených, ale pre koalíciu a rôzne chobotnice, ktoré ju v skutočnosti riadia.

          Toto nebezpečenstvo si veľmi dobre uvedomovali aj Brhel a Világy, kde práve Világyho služobník Bugár sa javil ako najslabší článok koalície, ktorého strana sa mohla pričiniť o vyslovenie nedôvery terajšej vláde, keď jej hlasy, s hlasmi opozície, by boli túto vládu položili. A ktovie, ako by dopadli predčasné voľby a kto by vytvoril koalíciu. Pokiaľ dnes na eurofondoch parazitujú tri politické subjekty, ale hlavne ich mecenáši, po predčasných voľbách by sa mohlo stať, že koalíciu by mohol vytvoriť zlepenec z piatich či šiestich subjektov. Zastávam ale názor, že ich jednota by dlho nevydržala, lebo eurofondy, hlavne ich delenie, by bolo príčinou opätovnej nejednoty a hádok. Ako aj to, že počet mecenášov, ktorí tieto strany riadia, by bol taktiež väčší, takže aj tam by nastala veľká ruvačka. 

          Položme si otázku, komu by vražda Jána Kuciaka a jeho snúbenky najviac vyhovovala, toho času vyhovuje, kto sa cez ňu chcel a chce najviac nabaliť, kto si zatiaľ vybudoval najsilnejšiu pozíciu? Ale položme si aj ďalšiu, mimoriadne závažnú otázku, prečo sa do popredia dáva len táto vražda, ako aj prieniky talianskej mafie na úrad vlády, pričom nepadlo ani slovko o ekonomických zločinoch konkurznej sudcovskej mafie, právnickej mafie, konkurznej mafie okolo Zoroslava Kollára, ekonomických zločinov zo strany slovenských oligarchov, finančných skupín, ako aj veškerých ponovembrových koalícií v miliardách eur? Akí vyvrheli, akí gauneri, akí  hajzli z vysokej politiky nám tu zrazu hovoria o akomsi SLUŠNOM SLOVENSKU? Čo Vy všetci ste doteraz urobili, vrátane Vás, protestujúcich, že doteraz Vám NESLUŠNÉ SLOVENSKO neprekážalo? Prečo Vám všetkým doteraz neprekážali povraždené a nezvestné obete bielych koní, ktoré sa tu vytvorili cez zločinecké vlády a zločinecké parlamenty? Prečo Vám doteraz neprekážali a neprekážajú KAŽDOROČNÉ obete, nevinné obete, DOHNANÉ K PREDČASNEJ SMRTI CEZ SOCIÁLNE SAMOVRAŽDY, ALE, HLAVNE, CEZ DRASTICKÉ VYKRÁDANIE ZDRAVOTNÍCTVA, v počte cca 8-10 tisíc?

          Slovensko nutne, nutne a naliehavo potrebuje obnovu druhého Norimberského tribunálu, uzákonenie trestu smrti, aby závažne ekonomické zločiny, ako je napríklad vykrádanie štátneho rozpočtu, boli po vražde druhým najväčším trestným činom, aby vysoká politika nebola najorganizovanejšou zločineckou a zlodejskou profesiou, aby takýto gauneri a hajzli si svoj osobný blahobyt a blahobyt svojich najbližších nezvyšovali na úkor ľudského utrpenia či predčasných úmrtí.

Vladimír Pavlík
        

 
   PRINT RSS


             
Hlavná stránka