Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Nedobrý odhad šéfredaktora Aktuality.sk, alebo všetkých považuje za neinformovaných?  

         
                           Miesto úvodu, ktorý, naoko, nepatrí k článku, ale tí vnímavejší pochopia, prečo som ho napísal: Každoročné stretnutie Nebeského Otca s anjelmi, ktorým odpovedal na ich otázky, zaskočil najmladší anjelík, keď sa opýtal – „Môj najdrahší Nebeský Otecko, môžeš mi povedať, kedy Martin Daňo popri nadávaní na prezidenta Kisku bude nadávať, kritizovať a obviňovať aj konkurznú mafiu okolo Zoroslava Kollára?“ Nebeský Otec mlčal minútu, dve minúty, tri minúty, a po pätnástich minútach povedal, „TOHO SA ANI JA NEDOŽIJEM, DRAHÝ ANJELÍČEK.“

          Dňa 21. 5. 2018 šéfredaktor Aktuality.sk Peter Bárdy napísal komentár pod nadpisom – Zlodejina v priamom prenose, ktorý bude súčasťou tohto článku. Pokiaľ by takéto názory, ktoré sú súčasťou dotyčného článku, alebo povedané, keď niekto, kto sa považuje za investigatívneho novinára, z krutej reality urobí takéto vidiny, za ktoré by sa nemusel hanbiť ani Vlado Mečiar po nabehnutí do piateho štádia paranoje, keď podľa Rádia Jerevan presviedčal komisiu na Pezinskej psychiatrii, ako sa mladý Kováč na príkaz svojho otca začal samounášať – a keď on mu v tom chcel zabrániť, gorily slúžiace v tom období prezidentovi Kováčovi mu tak rozkopali gule, že ani dve masérky z Thajska, ktoré mu objednal a zaplatil Robert Fico, ani po dvoch rokoch špeciálnej masáže jeho gúľ, neboli úspešné.

          Takže si poďme postupne rozobrať tie najväčšie perly, cez ktoré podcenil krutú realitu v zločineckom, psychopaticko-sadistickom a mafiánsko-gaunerskom Slovensku. Zastávam názor, že hneď prvá veta, citujem: - „Keď zavraždili Jána Kuciaka, Európa sa dozvedela, ako sa u nás kradne.“ Nuž, neviem, či sa mám nad touto vetou smiať, plakať, poklepkávať si na čelo... Radšej to zoberiem s takou fiktívno-žartovnou noblesou, pričom skonštatujem nasledovné. Na Slovensku museli existovať len dve možnosti – buď dovtedy sa kradlo mimoriadne rafinovane, alebo sa tu dovtedy nekradlo.

         No a nasledujú ďalšie štyri vety, citujem: - „Z času na čas sa kolegovia novinári, ale aj ľudia na ulici opýtajú, ČO POZITÍVNE PRINIESLA VRAŽDA JÁNA KUCIAKA A MARTINY KUŠNÍROVEJ. Odpoveď je vždy rovnaká – nič. Nepriniesla nič pozitívne – len smútok a nešťastie. Len dôkaz, že žijeme v krajine, kde je organizovaný zločin blízko politickým elitám.“ Prvá veta v tomto odseku z pera pána šéfredaktora, o čom vlastne svedčí? Sám som na rozpakoch, rozmýšľam nad niekoľkými možnosťami, ale veta, „čo pozitívne priniesla vražda Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej“, spadá do neuveriteľného cynizmu všetkých tých, ktorým ich smrť dáva dôvod nielen ju zneužiť, že práve oni majú byť tí, ktorí tu nastolia slušnosť, demokraciu a zákon. Fuj, koľko obludnosti a cynizmu sa tu skrýva. Alebo tá posledná veta v tomto odseku, „Len dôkaz, že žijeme v krajine, kde je organizovaný zločin blízko politickým elitám.“

          Zastávam názor, že pán šéfredaktor vie o organizovanom zločine asi prd, lebo pokiaľ by mal len minimálne znalosti, tak by vedel, že základ organizovaného zločinu tu vytvorili, upevnili, dostali do pozície, že postupne politické strany sú ich eseročkami, tlupy gaunerov z vlády a parlamentu pod vedením zločinca, zlodeja, zakladateľa ponovembrového štátneho terorizmu, zbabelej prednovembrovej občianskej nuly a paranoidného protislovenského škodcu, Vladimíra Mečiara. Nebudem tu teraz rozoberať dôkazový materiál, ktorý zverejnili niektorí jedinci, ktorí boli v tom čase vo vláde a parlamente, ako aj knižné svedectvá spisovateľa Ľuboša Juríka, ktorý bol 5 rokov pri Ivanovi Gašparovičovi, ako predsedovi parlamentu, hlavne v dvoch knihách – POKUŠENIE MOCI A POUČENIE Z MOCI. Taktiež netreba zabudnúť, že práve v tom období vznikali a naberali politickú a ekonomickú moc oligarchovia, finančné skupiny, konkurzné sudcovské mafie.... Že to pokračovalo aj počas vládnutia pravicovo-fašistickej dzurindovsko-miklošovskej chunty, no omnoho sofistikovanejšie, aj keď ešte vo väčšom množstve, no absolútny vrchol to nabralo počas premiérovania neoboľševického netvora a najvyššie postaveného bieleho koňa v rámci EÚ po politickej línii, Roberta Fica, v službách gaunerov zo zločineckej smeráckej mafie, najzločineckejších gaunerov po politickej a ekonomickej línii, obrazne povedané, v tisícročnej histórii Slovenska.

          Samozrejme, že v dotyčnom článku je aj kus pravdy, lenže s tou pravdou je tu aj otázka, ako je to možné, že jedno percento arcizločineckých, arcizlodejských, parazitno-darmožráčskych, psychopaticko-sadistických kreatúr s génmi nacistických zločincov a masových vrahov z POHG nielen z vysokej politiky, ale aj z čeľade oligarchov, finančných skupín, rôznych mafií na najvyššom stupni pyramídy, toto jedno percento národa si takéto niečo môže dovoliť, pričom zvyšok, z ktorého cca 80 %, z tých 99 %, je zbabelých a ponížených hoviadok a plebejských oviec, ktorým bolo vsugerované, že sú hrdým a svojbytným národom. No a tých cca 20 % nemá šancu to zmeniť.

          Aj to je výsledok toho, keď pán šéfredaktor sa oprávnene pýta či konštatuje, citujem: - „Nemeckým daňovým poplatníkom len ťažko vysvetlíte, že na Slovensku ukradnú lumpi až 30 % ich daní, ktoré k nám prídu v podobe fondov na podporu. A toto platí aj o slovenských daňových poplatníkoch. VÁM NEPREKÁŽA, KEĎ NIEKTO UKRADNE PENIAZE, KTORÉ STE ZAPLATILI V DANIACH? NO A U NÁS, S PRÍCHODOM FONDOV VZNIKLI FIRMY, KTORÉ ICH OD ZAČIATKU ROZKRÁDAJÚ. Takže sa pýtajme, čo za všetky tie roky urobilo najvyššie vedenie polície, prokuratúry, súdov a SIS, ktoré sú, obrazne povedané, v pozícii prevetrávačov pohlavných orgánov v pracovnej dobe a ich spolupáchateľmi? V drvivej väčšine počúvame, že skutok sa nestal, nepreukázal sa úmysel, že všetko bolo v súlade so zákonom. Takže si pomenujme tých najhlavnejších vinníkov, ktorými sú organizované tlupy sediace vo vláde a parlamente, v týchto dvoch zločineckých a protislovenských štátnych orgánoch, ktoré toto všetko odobrili zákonom.

Vladimír Pavlík

Aktuality.sk – 21. 5. 2018
Komentár Petra Bárdyho: Zlodejina v priamom prenose,
Zdroj: TASR
https://t1.aimg.sk/magaziny/ZYmAJkA9St-UhLnYxe8u8Q.320.jpg?t=LzB4MDozMjB4MTc5LzcweDcwL3NtYXJ0&h=S1O87PGjmuK4fMO4r4ReMA&e=2145916800&v=4Peter Bárdy
Keď zavraždili Jána Kuciaka, Európa sa dozvedela, ako sa u nás kradne.
Z času na čas sa kolegovia novinári, ale aj ľudia na ulici opýtajú, čo pozitívne priniesla vražda Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej. Odpoveď je vždy rovnaká - nič. Nepriniesla nič pozitívne - len smútok a nešťastie. Len dôkaz, že žijeme v krajine, kde je organizovaný zločin blízko politickým elitám. 
Najmä zahraniční novinári nechápali, ako je možné, že sú ľudia s mafiánskym pozadím prepojení na ľudí z bezprostrednej blízkosti predsedu vlády a že sa nič nedeje. Nechápali a stále nechápu, ako je možné, že premiér býva v byte daňového podvodníka, s ktorým robil biznis podpredseda vlády a minister vnútra.
Dnes sú tri mesiace, odkedy zavraždili Jána a Martinu. Vražda nevinných a dobrých ľudí ukázala svetu, že v Európe existujú dve kultúry. Kým tá jedna smeruje k dodržiavaniu zákona, tá druhá ho porušuje. Nemeckým daňovým poplatníkom len ťažko vysvetlíte, že na Slovensku ukradnú lumpi až 30 % ich daní, ktoré k nám prídu v podobe fondov na podporu.
A toto platí aj o slovenských daňových poplatníkoch. Vám neprekáža, keď niekto ukradne peniaze, ktoré ste zaplatili v daniach?
Eurofondy vznikli, aby pomáhali chudobnejším členom EÚ rýchlejšie sa rozvíjať. No a u nás, s príchodom fondov vznikli firmy, ktoré ich od začiatku rozkrádajú.  
„Dlhodobo je známe, že dodržiavanie zákonov a s tým spojené veci sú tunajším veľkým problémom. Každý deň sme čítali v novinách o nových škandáloch. Teda, nebolo to úplne nové. Ale ten rozsah, ktorý bol odkrytý, to bolo šokujúce," cituje Trend zástupcu nemeckých a rakúskych investorov na Slovensku Guida Glaniu.
Slovensko bolo krajinou na okraji záujmu veľkých štátov EÚ. To v kombinácii s tradíciou rozkrádania a korupciou umožnilo mafiánom, podvodníkom a špekulantom prepojeným na politikov, by si z našej krajiny urobili guberniu postavenú mimo západoeurópskej kultúry. 
Vadalovcov je tu viac, ako dosť - väčšina z nich má slovenské občianstvo, národnosť. Aj preto potrebujeme medzinárodnú autoritu, ktorá bude kontrolovať využívanie európskych peňazí v krajinách, ako sme my. Kultúra zlodejstva a korupcie nám totiž zatiaľ neumožňuje, aby sme boli sami zodpovední za to, ako s eurofondmi budeme nakladať.
Na konci dňa sa totiž až veľmi často zjavuje niekto, kto ich chce ukradnúť.              

 
   PRINT RSS


             
Hlavná stránka