"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Robert Fico prijal dlhodobo terorizovaných Rómov, policajtov a pracovníkov MsÚ z Malaciek Oskarom Dobrovodským – súhrn fikcie a reality            

          Na Úrade vlády SR vládla slávnostná nálada a atmosféra. Veľký transparent, dlhý desať metrov a vysoký niečo vyše troch metrov už svojim textom signalizoval, že je veľký dôvod na oslavu. Bolo tam napísané: Vďaka Ti, Robert Fico, jediný otec, matka a súrodenec všetkých Slovákov, že za pomoci nesmrteľného marxizmu-leninizmu a proletárskeho internacionalizmu si oslobodil mesto Malacky od štvorročného teroru, ktorému sme boli vystavení zo strany Oskara Dobrovodského. Vďační Rómovia priniesli na úrad vlády množstvo darov – mimo iného aj dva plné kontajnery odpadkov a desať vypasených potkanov, ktoré tam ostali po Oskarovi Dobrovodskom, ktorý si doteraz nebol schopný osvojiť ani tie najzákladnejšie hygienické návyky, ktorým ho chceli jeho susedia naučiť. Zatiaľ čo Robert Fico ďakoval za tieto dary, jeho labrador len nechápavo vrtel hlavou a krútil chvostom, lebo z toho šoku zabudol aj štekať.

          Potom nastala prehliadka samotného úradu. Upratovacie čaty boli v plnom nasadení hneď od začiatku, keď Rómovia úplne bežne začali svoju potrebu vykonávať nie na miestach tomu určených, ale práve tam, kde to na nich prišlo. Preto aj Robert Fico na špeciálnom školení dva dni predtým upozornil upratovacie čaty, aby Rómom nič nevyčítali, nesnažili sa hanobiť či brániť im v ich dedičných návykoch, lebo Európska únia, domáce a zahraničné mimovládky by to považovali za rasizmus a segregáciu. Zaujímavá situácia nastala, keď malé Romíčatá začali Ficovho labradora ťahať za uši či kopať do neho. Jeho majiteľ mu začal láskavým hlasom vysvetľovať, že to musí strpieť a vydržať. Keď sa už hravé Romíčatá na ňom vyriadili, tak ako správny majiteľ mu dal príkaz, aby sa šiel s darovanými potkanmi hrať na schovávačku. Po skončení prehliadky vystúpil s prejavom.

          Vážené a dlhodobo terorizované a chránené rómske kvetinky, terorizovaní policajti a pracovníci z MsÚ v Malackách,

          touto cestou Vám chcem oznámiť, že už sa skončilo Vaše dlhoročné utrpenie a teror zo strany neprispôsobivého a dane neplatiaceho Oskara Dobrovodského. Oceňujem Vašu snahu a pevné nervy, keď spoločne ste sa ho snažili  naučiť tým najzákladnejším hygienickým návykom. Oceňujem pevné nervy policajtov z Malaciek, ktorým Oskar Dobrovodský rozbíjal kamery, keď natáčali jeho vulgárne správanie voči svojim susedom – bohabojným, pracovitým, dane platiacim a ekonomické hodnoty tvoriacim Rómom. Svoje si vytrpel aj prednosta MsÚ či niektorí jeho pracovníci a pracovníčky, keď ich zúrivý Oskar Dobrovodský so zbraňou v ruke vyhnal z kancelárie a vykonal tam telesnú potrebu. No ani to mu nestačilo. Už sa to nedá ani spočítať, koľkokrát doniesol na MsÚ a policajnú stanicu vypasených potkanov, ktorých tam vypustil. Často som si kládol otázku, ako je to možné, že tento jedinec tak rafinovaným spôsobom už vyše štyroch rokov mohol toto realizovať? Kým bol vyškolený? Ako je to možné, že on, ako nebezpečný páchateľ dokázal urobiť zo seba obeť? Veď on dokázal oklamať občanov ešte s väčšou noblesou, ako ja samotný. Naivne som si myslel, že keď pred voľbami dokážem presvedčiť občanov, že pokiaľ ma zvolia, postavím na Slovensku desať mostov cez rieky, ktoré neexistujú, a to, prosím pekne, som si ešte musel orazítkovať pravú ruku číslom 5 a ľavú ruku číslom 9, aby moje táranie „piate cez deviate“ bolo hodnoverné.

          Nakoniec som došiel k záveru, že na Slovensku existuje len jeden človek, ktorý dokáže na to odpovedať. Je to Vladimír Mečiar, špičkový expert a bojovník proti samoúnosom. Len tu nastal ďalší vážny problém. Mám právo ho žiadať, aby sa prepracoval do piateho štádia paranoje a riskovať jeho zdravotný stav? Na druhej strane som si ale položil otázku: mám dopustiť, aby Oskar Dobrovodský naďalej terorizoval Rómov, policajtov a MsÚ v Malackách? Zo svojho fondu som vyčlenil milión eur ako odškodné pre Mečiara – a za ďalší milión eur som najal špičkových lekárov, ktorí by ho do tohto piateho štádia paranoje pripravili. Po piatich týždňoch usilovných experimentov spojených s najnovšími lekárskymi aplikáciami sa to podarilo. Potom som napísal niekoľko otázok, ktoré mu lekári doručili.

          Po štyroch týždňoch mi  doniesli odpovede na moje otázky. Písalo sa tam, že Oskar Dobrovodský, keď pracoval v Španielsku, bol členom špičkovej rasistickej organizácie, ktorá sa zameriavala na duševný teror proti rómskemu etniku a mnohých takto dohnali až k samovražde. Pre mňa je teraz základnou otázkou, aké opatrenia treba prijať, aby našim chráneným rómskym kvetinkám nebolo nielen ubližované, ale aby aj naďalej mohli slobodne realizovať svoje dedičné návyky a zvyklosti, aby nevyšli z tempa. Hlavne, čo sa týka tej najmladšej generácie – nezletilých detí vo veku 10 – 15 rokov. Po dlhom rozmýšľaní a radení s Lackom Oravcom, domácimi a zahraničnými mimovládkami, napriek veľkému odporu ministra Kaliňáka, sme sa rozhodli vyskúšať nasledovný experiment.

          Keďže slovenská majorita je voči Rómom stále bezcitnejšia a lakomejšia, ich hladné detičky sú nútené častokrát použiť aj iný spôsob na zahnanie hladu, ktorú náš trestný zákon považuje za lúpežné prepadnutie. Aby sa to ale za lúpežné prepadnutie nepovažovalo, tak v rámci experimentu navrhujem, že pokiaľ tieto detičky budú hladné a budú chcieť získať peniaze tzv. lúpežným prepadnutím, tak to dopredu prídu oznámiť polícii. Udajú im miesto, kde budú chcieť túto tzv. lúpež realizovať a policajti vytvoria špeciálnu trojčlennú skupinu, preoblečenú za bežných občanov a bude sledovať, či dotyčná obeť vydá týmto mladistvým  peniaze dobrovoľne, alebo budú musieť použiť tzv. násilie. Uvediem modelový príklad.

          Sedemdesiatročná invalidná dôchodkyňa ide s nakúpeným tovarom po ceste. Zrazu jej zatarasia cestu zhladované a nezletilé Romíčatá – a od hladu ledva povedia „navaľ prachy“. Samozrejme, takáto osoba má dve možnosti: buď dá peniaze dobrovoľne, alebo sa bude brániť. V prípade, že peniaze nevydá dobrovoľne, okamžite zakročia dotyční policajti preoblečení za občanov a tzv. prepadnutej osobe vysvetlia, že pokiaľ sa bude brániť, vyprovokuje nezletilé Romíčatá k donucovacím prostriedkom, čo ale môže mať negatívny vplyv na ich dedičné návyky a zvyklosti. Môžu z toho utrpieť psychický šok, ktorý môže viesť až k tomu, že ako dospelí jedinci úplne stratia svoje pracovné návyky. Taktiež tzv. obeti pripomenú, že sa takto dopúšťa závažného trestného činu – bránenie a hanobenie dedičných návykov týmto chráneným rómskym kvetinkám. Podľa môjho názoru sa jedná o prelomový krok, ktorý už od útlej mladosti bude viesť tieto Romíčatá k poznaniu, že keď budú v dospelom veku, nikto nemá snahu ich okrádať ani im násilne brať ich dedičné návyky. Treba si tiež uvedomiť, že sa jedná aj o veľký voličský potencionál, ktorý spoločne s Igorkom Matovičom, ktorý naoko vystupuje ako kritik Smeru, dokážeme zužitkovať.

          Záverom Vám chcem sľúbiť, že Slovenská republika bude naďalej podporovať súloženie medzi rodinnými príslušníkmi v tomto etniku a legalizovanie pohlavného života už od trinástich rokov. Budeme naďalej podporovať rómskych úžerníkov, lebo v tom vidíme jedinú cestu, ako cez rómskych úžerníkov môžeme zvyšovať počet rôznych aktivistov, ktorí budú parazitovať na rómskom probléme.

Vladimír Pavlík

    Facebook Print Friendly and PDF


             
Hlavná stránka