"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Dosť bolo sociálnych samovrážd, extrémisticko-fašistickí a psychopaticko-sadistickí gauneri z vysokej politiky pod dohľadom cudzej štátnej moci          

         

          V pondelok 5. februára 2012 nám židolauderovská TV Markíza priniesla vo svojich večerných správach o 19.00 hodine (ale im to trvalo) informácie o zvyšujúcich sa počtoch samovrážd ohľadom neúnosnej ekonomickej situácie (zlodejín), čo sa zákonite prenáša do sociálnej sféry, keď množstvo slovenských občanov je vedome a cieľavedome dohnané našimi zločineckými politickými vyvrheľmi do tak zúfalej a beznádejnej situácie, že to potom riešia siahnutím si na vlastný život.

          O týchto boľševicko-fašistických zločinoch verejne hovorím a píšem od roku 2005, a šokuje ma, že doteraz tieto zločiny proti ľudskosti neodsúdila žiadna politická strana ktorá bola doteraz v parlamente, dokonca o tom mlčia aj všetky politické strany, ktoré kandidujú v tohoročných predčasných voľbách. Vyzerá to tak, že zločiny proti ľudskosti páchané na slovenských občanoch ich vôbec nezaujímajú, hoci pred voľbami majú plné ústa o občanoch!!! Jediným politickým subjektom, ktorý o tom verejne hovorí a píše je Slovenská pospolitosť.

Vladimír Pavlík


    Facebook Print Friendly and PDF
             
Hlavná stránka