"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Sú poslanci Smeru svojprávni?              

          Pred pár dňami som sa nejako skoro zobudil, boli tri hodiny ráno, tak aby som ten čas nejako zabil, zapol som si televízor a prepol na STV2, kde počas nočných hodín dávajú reprízy zo slovenského parlamentu. A tak som mal možnosť vidieť, ako sa hlasuje pri schvaľovaní zákonov prichádzajúcich do druhého čítania, ale aj ďalších schvaľovaní, kde som mal možnosť sledovať mimiku a gestikuláciu dvoch podpredsedníčok tohto štátneho orgánu zo Smeru, Laššákovej a Zmajkovičovej, ktorými usmerňovali radové poslanecké smerácke ovečky, ako majú hlasovať, mi pripomínalo vymieňanie názorov dvoch sluchovo postihnutých občanov. Mám taký dojem, že za takéto niečo by sa nemuseli hanbiť ani v ére Stalina či Gottwalda.

Palce diktujú poslancom ako hlasovať (www.SLOVENSKO.co.uk)
http://www.youtube.com/watch?v=X5jdXpnmAyc&feature=youtu.be

          Preto si myslím, aby smerácka poslanecká stádovitosť prejavujúca sa v jednotnom hlasovaní cez dirigentskú taktovku dvoch podpredsedníčok parlamentu neutrpela, navrhujem im niekoľko rád, prípadne riešení. V prvom rade, ovečky takéhoto typu by mali chodiť do parlamentu jednotne oblečené, na krku by mali mať zavesené zvončeky, mali by chodiť spoločne do parlamentu, kde by ich priviezol autobus. Z neho by najskôr vystúpil hlavný bača Robert Fico, jeho dve pomocníčky Laššáková a Zmajkovičová, po ktorých by nasledovali radové ovečky a v sprievode troch ovčiarskych psov by sa odobrali do parlamentu. Počas prestávok by boli odvedení do sály vo vlastníctve Smeru, kde by im Ivan Gašparovič vyhrával na fujare a dostávali by ďalšie pokyny, ako majú napĺňať nerozbornú jednotu Politbyra ÚV Smer-sociálna demokracia.

          Samozrejme, že aj takéto ovečky sa potrebuje občas odreagovať, preto si myslím, že v rámci Smeru by malo vzniknúť špeciálne oddelenie, ktoré by redigovalo ich myšlienky a pochody, aby náhodou cez sexuálne vybúrenie nestratili zmysel, či nezabudli na svoje skutočné stranícke povinnosti. Za týmto účelom by všetci radoví poslanci Smeru vždy dva dni dopredu nahlásili na toto špeciálne oddelenie, že vtedy a vtedy sa budú chcieť sexuálne vybúriť a žiadať nielen o súhlas, ale aj o primeranú radu, že aj pri tomto vybúrení musia v prvom rade myslieť na politickú disciplínu a jednotu rodnej strany.

          Keďže v roku 2013 očakávam nedobrú sociálno-ekonomickú situáciu, čo môže vyúsťovať do rôznych nepokojov či štrajkov, čo môže poškodiť imidž Smeru – veď triedny nepriateľ nikdy nespí, navrhujem im, ako sa majú na takéto situácie pripraviť. Základom musí byť stranícka disciplína, nerozborná železná jednota a poslušnosť. Smer musí cez svojich voličov, poslancov všetkých inštitúcií ako aj ich rodinných príslušníkov vsugerovať slovenskému národu, že zatiaľ čo EÚ hladuje a prepadá sa do recesie, Slovensko smeruje k nebývalému blahobytu, hlavne jeho učitelia, zdravotné sestry, dôchodcovia, drobní živnostníci, poľnohospodári, výrobní robotníci či ostatné produkujúce profesie. Oproti tomu ale chudobnejú politici Smeru a ich sponzori. Preto bude nutné zvolávať tzv. protidemonštrácie, na ktorých budú transparenty typu: Bohatí slovenskí občania žiadajú o zníženie životnej úrovne a takto ušetrené peniaze nech idú trpiacim politikom Smeru a ich sponzorom.  

          Taktiež sa povráva, že Smer hodlá finančne odškodniť bývalého premiéra Mečiara, bývalého ministra vnútra Hudeka, bývalého generálneho prokurátora Vaľa a bývalého riaditeľa SIS Lexu za ich fyzickú a psychickú ujmu, ktorú utrpeli, keď sa snažili zabrániť Michalovi Kováčovi mladšiemu v realizácii samoúnosu, ktorý pripravil jeho vtedajší otec – prezident Michal Kováč. Členovia bratislavského podsvetia, ktorí pri tomto prezidentovi a jeho synovi pomáhali, na príkaz prezidenta Kováča, „rozkopte im gule“, ich tak kopali do gúľ, že od bolesti stratili vedomie. Ako ale uviedli, ešte stačili začuť príkaz vtedajšieho prezidenta, „Michal, môžeš sa začať samounášať.“ Ďalej vedenie Smeru rozhodlo, vypísať verejné obstarávanie v Thajsku na masérky, ktoré sa špecializujú na masáž pánskych gúľ – a štyri najlepšie budú potom k dispozícii Mečiarovi, Hudekovi, Lexovi a Vaľovi dovtedy, kým sa činnosť ich gúľ nevráti do stavu pred ich rozkopaním.      

Vladimír Pavlík

    Facebook Print Friendly and PDF


             
Hlavná stránka