"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Prečo Ján Slota nechal predčasne zomrieť vlastného otca?              

          V piatok 3. februára 2012 popredný slovenský škodca parazitujúci na slovenskom národe Ján Slota, dlhoročný predseda protislovenského politického subjektu s cynickým názvom Slovenská národná strana, opätovne ukázal v NR SR aj so svojimi straníckymi poskokmi, ako inklinujú ku komunisticko-fašistickej a štátno-teroristickej ideológii bývalej prednovembrovej KSČ a KSS. Spoločne s ortodoxnými štátno-teroristickými kreatúrami zo Smeru-tzv. sociálnej demokracie pod vedením najvyššie postaveného bieleho koňa v rámci EÚ Roberta Fica pri zakrývaní štátneho terorizmu, ako jedna zločinecká rodina, opätovne podporili zakladateľa a krstného otca ponovembrového štátneho terorizmu na Slovensku Vladimíra Mečiara, keď odmietli zahlasovať za zrušenie jeho amnestií ohľadom teroristického aktu pod jeho vedením pri únose prezidentovho syna Michala Kováča mladšieho dňa 31. augusta 1995.                           

          Ján Slota sa s obľubou vydáva nielen za najslovenskejšieho Slováka ale aj za kresťana. Preto musí vedieť, že jedno z Desatora hovorí, že treba si ctiť otca a matku svoju, ktorú nám Pán Boh dal. Toto sa ale na Jána Slotu nevzťahuje, lebo nebol schopný sa ani postarať o svojho ŤAŽKO ZDRAVOTNE POSTIHNUTÉHO OTCA a je prakticky hlavným vinníkom jeho predčasného úmrtia, keď musel z tohto sveta odísť ako nejaký neprispôsobivý asociál či bezdomovec. Hoci vedel, aký je jeho zdravotný stav, napriek tomu že nazbíjal milióny či miliardy, nebol schopný zabezpečiť vlastnému otcovi ANI profesionálneho opatrovateľa za primeraný finančný obnos.

          Sám som šesť rokov opatroval ťažko zdravotne postihnutú matku až do jej smrti, patril som medzi tých 55 000 opatrovateľov, ktorí na svojej koži prežívali, ako chutnajú tzv. sociálne reformy z dielne pravicových fašistov, extrémistov, sadistov a psychopatov z SDKÚ-DS, KDH, SMK a ANO nielen voči nám ale aj ťažko zdravotne postihnutým. Napriek tomu, som svoju matku nenechal napospas. Tieto fašistické a psychopatické metódy si osvojili aj zločinci a zlodeji zo Smeru, HZDS a SNS, ktorí pravicu vymenili vo voľbách. Toto všetko som opísal v článku: Zbohom, mama – uverejnený na http://necenzurovane.vacau.com/10/mama.html – vo februári 2010.

          Viem sa veľmi dobre vžiť do psychiky Slotovho otca, ako ťažko musel niesť svoju osamelosť a nezáujem, lebo práve v takom stave, v akom sa nachádzal, potreboval nielen opateru a úctu, ale aj pocit, že nie je sám. Spomínam si ako dnes, keď fašisti, psychopati a sadisti z pravicových strán, ako aj im podobné kreatúry zo Smeru, HZDS a SNS, pravidelne znižovali opatrovateľom príspevky o tú sumu, o akú ťažko zdravotne postihnutému zvýšili dôchodok, matka neustále plakala, priala si zomrieť, nedokázala pochopiť, prečo nám každý rok uberajú. Boli aj také situácie, že pokiaľ chcela mať matka primerané lieky a vitamíny, muselo to byť na úkor straty životnej úrovne. JÁN SLOTA ZARUĆENE TAKÉTO PROBLÉMY NEPOZNAL.

          Práve preto viem dobre pochopiť psychický stav Slotovho otca, keď sa rozhodol predčasne odísť z tohto sveta a zomrieť ako nejaký bezdomovec. Jeho telo sa našlo na Štrbskom Plese 29. apríla 2008 a dátum jeho smrti bol stanovený na 19. februára toho istého roku. Paradoxne Ján Slota nahlásil jeho zmiznutie 17. februára a polícii uviedol, že sa mohol približne stratiť 10. februára. Takže sa pýtam: prečo orgány činné v trestnom konaní nezačali stíhať Jána Slotu, že napriek zlému zdravotnému stavu svojho otca, o ktorom musel veľmi dobre vedieť, za celých 7 dní NEPREJAVIL O NEHO ZÁUJEM, čo možno hodnotiť ako nezáujem o zverenú či blízku osobu. Preto očakávam, že orgány činné v trestnom konaní nielenže začnú konať, ale aj to, že Inšpekciu Ministerstva vnútra SR začne konečne zaujímať, prečo v tom období polícia nekonala, ale sa to snažila ututlať a uvalila na túto kauzu embargo. Políciu bude musieť zaujímať, prečo taký bohatý a mocný muž ako Ján Slota sa nedokázal postarať o vlastného otca!!!   

Ako Ján Slota šafáril s majetkom mesta Žilina

          V roku 1992 si podnikateľ Dušan Kulla spriaznený so Slotom požičal od Všeobecnej úverovej banky 50 miliónov Sk na kúpu a dokončenie nákupného strediska Solinky. Ján Slota mu podpísal ručiteľskú listinu a Kullovi RUČIL majetkom mesta Žilina. Lenže podnikateľ prestal úver splácať, (žeby sa s ním podelil so Slotom?) a banka žiadala peniaze od mesta. Neskôr sa tie pohľadávky dostali do rúk firiem registrovaných na ostrove Samoa, Seychelách a vo Švajčiarsku. Vyšplhali sa na 130 miliónov korún. Ešteže Najvyšší súd SR koncom roka 2008 zobral do úvahy, že vtedajší primátor Slota podpísal dokument BEZ SÚHLASU POSLANCOV, takže mesto nemohlo za úver zodpovedať. Problém ale mohol nastať vtedy, pokiaľ by túto kauzu bol dostal spriaznený či ten správny senát a rozhodol opačne, potom mesto Žilina by muselo zobrať úver 150 miliónov Sk a by sa dostala pod nútenú správu a život v meste by tak minimálne na desať rokov ustrnul. Aj z tohto vyšiel protislovenský škodca, parazit a pijavica prisatá na slovenskom národe Ján Slota beztrestne.

Vladimír Pavlík     


    Facebook Print Friendly and PDF
             
Hlavná stránka