"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Šokujúce svedectvo Vladimíra Mečiara – ako sa pripravoval a realizoval samoúnos Michala Kováča mladšieho – súhrn fikcie a reality            

                  V centrále Politbyra ÚV Smer-tzv. sociálna demokracia vládla slávnostná nálada. Bodaj by nie. Veď práve dnes Slovenská republika ale aj zahraničie budú svedkami niečoho nevídaného, čo sa zapíše do histórie slovenského štátneho terorizmu. Takže sa nemožno čudovať, že sme tu videli aj predstaviteľov Talibanu a Al-Káidy. Slávnosť bola rozdelená do dvoch bodov. Najskôr bude Robertovi Ficovi slávnostne udelený certifikát najvyššie postaveného bieleho koňa po politickej línii v rámci EÚ pri ochrane a beztrestnosti Vladimíra Mečiara, zakladateľa, krstného otca a realizátora ponovembrového štátneho terorizmu na Slovensku. Po tomto akte bude nasledovať šokujúce svedectvo a odhalenie samotného Vladimíra Mečiara o príprave a realizácii samoúnosu Michala Kováča mladšieho. Treba ale dopredu povedať, že pripraviť za týmto účelom Vladimíra Mečiara do šiesteho štádia paranoje nebolo vôbec jednoduché. Trvalo to skoro osem mesiacov a bolo do toho zainteresovaných okolo tridsať psychiatrických a psychologických renomovaných svetových kapacít. Najskôr ho museli presvedčiť že mu absolútne veria, že je najprenasledovanejší politik v celej Európe, že sa 136x pokúsili spáchať na neho atentát, že sa niekoľkokrát pokúšali zavraždiť a uniesť jeho dcéru Magdu, že nie je majiteľom Elektry, ale len bielym koňom ktorého dosadilo KDH, pričom toto hnutie je skutočným majiteľom Elektry.

          Veľmi dojemná scéna nastala, keď predstavitelia Talibanu a Al-Káidy Robertovi Ficovi odovzdali v špeciálnych preparátoch dve hlavy svojich nepriateľov, pričom prebehla následná konverzácia: Vážený Picko, my dva mesiace učiť slovenčina aby Tebe mohli vzdať úcta a česť, že Ty verejne postaviť na stranu Vlado Mečiar. V najvyšších kruhoch Talibanu a Al-Káidy byť informácie, že keď Mečiar nabehnúť do vrcholný štádium paranoje, 70-ročným babičkám obnoviť menštruačný cyklus. My Tebe navrhnúť, či by nechcel byť samovražedným bielym koňom Talibanu a Al-Káidy v mene Alaha a Mohameda, že Ty by mohol odpáliť napríklad v Europskom parlamente a Vlado Mečiar cez šiesty stupeň paranoja by obviniť Europsky parlament, že samovybuchol.    

          Asi po hodine predstúpilo konzorcium psychiatrov a psychológov, ktorí prítomným oznámili, že Vladimír Mečiar je pripravený vydať svedectvo o príprave a realizácii samoúnosu Michala Kováča mladšieho. Taktiež oznámili, že bude verejná dražba jeho mozgu, lebo svetové zdravotnícke konzorciá majú mimoriadne veľký záujem na tomto jeho orgáne po jeho smrti. Vyvolávacia cena sa určí po jeho usvedčení exprezidenta Michala Kováča a spol. z prípravy a realizácie samoúnosu jeho syna Michala Kováča mladšieho.

Šokujúce svedectvo Vladimíra Mečiara

          Už dlhšiu dobu som mal informácie, že prezident Michal Kováč v spolupráci s KDH pripravuje vražednú diskreditáciu nielen mojej osoby, ale aj celého Slovenska. Lebo kto osočuje Mečiara, osočuje Slovensko. Nedokázal pochopiť, že ja som štát, ja som slovenská vláda, ja som slovenský parlament, ja som ministerstvo vnútra, generálna prokuratúra a súdy, ja som SIS, ja som všetky ostatné ministerstvá, ja som všetky orgány na krajskej a okresnej úrovni, lebo Vlado Mečiar je štátom v štáte.

          Zo spravodajských zdrojov som mal informácie, že 31. augusta 1995 sa má realizovať samoúnos prezidentovho syna za pomoci KDH, konkrétne Jána Čarnogurského a Ladislava Pittnera, ktorí to mali režírovať. Asi šesť hodín pred realizáciou samoúnosu som prišiel na dotyčné miesto spolu s vtedajším ministrom vnútra Hudekom, s vtedajším generálnym prokurátorom Vaľom a vtedajším riaditeľom SIS Lexom. Dobre sme sa zamaskovali a čakali sme. Asi za štyri hodiny sa začali schádzať osoby ktoré boli zainteresované na samoúnose. Mimo Čarnogurského a Pittnera, ktorí mali na hlave čierne kukly, sme s hrôzou zistili, že medzi prítomnými sú aj policajti mjr. Vačok, mjr. Šimunič, Robert Remiáš, pracovník SIS Oskar Fegyveres, ako aj ďalší policajti a siskári. Najviac ma šokovalo, že sa tam objavili aj čelní predstavitelia bratislavského podsvetia, ktorých správanie dokazovalo o ich blízkych a priateľských vzťahoch s osobami tam prítomnými. Čarnogurský, Pittner a prezident Kováč začali prítomným vysvetľovať, ako bude samoúnos prebiehať.

          Keďže sme boli vo vzdialenosti asi 300 metrov od dotyčných osôb, rozhodol som sa aj spolu s Hudekom, Lexom a Vaľom sa odmaskovať a dotyčných presvedčiť, aby nebláznili, aby nerobili hanbu Slovensku a mne osobne, keďže ja predstavujem Slovensko. Išli sme k dotyčným osobám. Boli tak zaujatí prípravou a realizáciou na samoúnos, že nás zbadali až keď sme boli od nich vzdialení asi tak 50 metrov. Zostali ako primrazení a neveriacky pozerali, či sme to skutočne my. Podišiel som k prezidentovi Kováčovi a pýtam sa ho: „Miško, prečo ma tak nenávidíš? Prečo organizuješ na mňa atentáty, prečo sa snažíš zavraždiť či uniesť moju dcéru Magdu? Prečo si zaplatil Fedorovi Flašíkovi dva milióny korún, aby na frekventovanom mieste nechal postaviť veľké svetelné hodiny spolu so svetelnou reklamou na ktorej sa neustále ukazuje text, že dni Vladimíra Mečiara sú spočítané? Prečo ma tak nenávidíš, Miško? Ivan Gašparovič ma už niekoľkokrát upozornil, že sa o mne verejne vyjadruješ ako o starom chujovi. Prečo, Miško, čo som Ti urobil? Veď ja Ťa má radšej ako seba samého. A rozplakal som sa.“

          Ani toto moje úprimné vyznanie na prezidenta Kováča nezapôsobilo. Začal hystericky kričať, pamätám si to ako dnes – okamžite zahájte samoúnos a hentých štyroch začnite kopať do hlavy a do gúľ. Hlavne do gúľ. Kým sme sa stačili spamätať, boli sme zvalení na zem a začali nás kopať po celom tele, no hlavne do gúľ. Zvíjali sme sa od bolesti, no oni nás neprestávali kopať. Doteraz máme z toho trvalé následky. (Aby dokázal pravdivosť svojich tvrdení, chcel si stiahnuť nohavice, no dvaja prítomní 140-kiloví ošetrovatelia mu vykrútili ruky a ďalší ošetrovateľ mu cez nohavice vrazil do zadku veľkú injekciu na ukľudnenie. Zároveň prítomným oznámili 30-minútovú prestávku, po ktorej bude Vladimír Mečiar pokračovať.)

          Prestávka sa predĺžila ešte o 20-minút, Vladimíra Mečiara sa opätovne podarilo dostať do šiesteho štádia paranoje, takže mohol pokračovať: Potom sa prezident Kováč pozrel na hodinky a dal nasledovný povel: začnite realizovať samoúnos. Po tomto príkaze členovia bratislavského podsvetia spolu s prítomnými policajtmi chytili prezidentovho syna, vykrútili mu ruky, nasilu mu otvorili ústa a začali do neho liať alkohol. Posadili ho do auta na zadné sedadlo a potom aj nám štyrom začali nasilu liať alkohol do úst. Ja a Ivan Lexa sme ešte dostali nejakú injekciu, oboch nás posadili do auta k prezidentovmu synovi a Čarnogurský s Pittnerom dali príkaz Oskarovi Fegyveresovi aby s autom išiel na rakúske hranice. Sledovali nás ešte  tri autá, asi kilometer pred hranicami mladého Kováča strčili do kufra, mňa pod hrozbou zastrelenia a únosu mojej dcéry Magdy posadili na miesto vodiča, pichli mi nejakú injekciu a povedali mi, aby som autom išiel na rakúsku hranicu. Pamätám si akurát to, že keď som došiel na hranice, tak som zaspal za volantom. Keď som sa prebral, bolo okolo mňa množstvo rakúskych policajtov, ktorí ma obvinili z únosu prezidentovho syna. A obviňujú ma z toho doteraz. Vďaka Robertovi Ficovi a Jankovi Slotovi sa opäť nepodarilo 3. februára 2012 v NR SR presadiť, aby som bol naďalej krivo obviňovaný a osočovaný práve tými, ktorý tento samoúnos zorganizovali a zrealizovali.
Boj o získanie mozgu Vladimíra Mečiara po jeho smrti

          Svedectvo Vladimíra Mečiara ukončili prítomní dlhotrvajúcim a búrlivým potleskom, čo ešte umocnilo niekoľko rozvinutých transparentov s textom: S bielym koňom a ochrancom štátneho terorizmu Robertom Ficom na večné časy. Potom sa pristúpilo k verejnej dražbe mozgu Vladimíra Mečiara po jeho smrti. Že musel na prítomné nadnárodné zdravotnícke konzorciá zapôsobiť, sa prejavilo aj vo vyvolávacej cene – tri milióny dolárov. A začala sa neľútostná bitka, lebo prítomné zdravotnícke konzorciá si boli vedomé, že paranoja Vladimíra Mečiara sa neskôr stane mernou jednotkou pri určovaní samotnej paranoje, cez ktorú bude možné ovládať množstvo ľudí. Konečná cifra sa vyšplhala na sumu osem miliónov dolárov a víťaz už urobil predbežnú zmluvu s Vladimírom Mečiarom, že keď bude zomierať, bude to práve ich klinika, lebo takto budú mať záruky, že jeho mozog im nikto neukradne.

Vladimír Pavlík       


    Facebook Print Friendly and PDF
             
Hlavná stránka