"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Nerobme z odsúdených policajtov v kauze Róma Karola Sendreia takých odľudov, za akých ich označila slovenská justícia a rôzne kvázi ľudsko-právne organizácie              

                    Kandidáti na poslancov za Ľudovú stranu – Naše Slovensko do NR SR Vladimír Pavlík a František Bednár sa rozhodli, že spolu s členmi a priaznivcami Ľudovej strany - Naše Slovensko a Slovenskej pospolitosti začneme petičnú akciu a následne po jej skončení požiadame prezidenta republiky o odpustenie zbytkov trestov všetkým policajtom ktorí boli odsúdení v súvislosti s Rómom Karolom Sendreiom ako aj inými prípadmi súvisiacími s rómskou aresivitou a kriminalitou.

          Napriek tomu, čo sa v tejto kauze stalo, treba si na rovinu povedať, že neúnosná rómska kriminalita voči väčšinovej majorite sa tu vedome a úmyselne bagatelizuje nielen zo strany politických špičiek, ale aj tzv. ľudskoprávnych organizácií zo zahraničia a kadejakým parazitujúcim samozvancom zo Slovenska, ktorí sa na tomto priživujú. To, že dotyční policajti v tejto kauze konali tak ako konali, je nielen výsledkom našich vlád, parlamentov, kadejakých zahraničných a domácich tzv. ľudskoprávnych organizácií, ktoré sa snažia z neprispôsobivých Rómov vyrobiť nielen chránené bytosti, ale aj nám, majoritnej väčšine dávajú jasne najavo, aby sme si na toto všetko zvykli, či dokonca sa prispôsobili.

          Je dostatok svedectiev o tom, ako rodina Karola Sendreia tyranizovala svoje okolie za nečinného prizerania a nečinnosti príslušných orgánov. Aj dotyční odsúdení policajti v tejto kauze sú len ľuďmi a nemožno sa ani čudovať, že im v tomto konflikte mohli zlyhať nervy aj vzhľadom k tomu, ako sa táto rómska rodina dlhodobo, vulgárne a násilne správala k svojmu okoliu, ako aj voči ním samotným. Máme taktiež dôvodné podozrenie, že na súdy v tejto kauze boli vyvíjané tlaky nielen politické, ale aj kadejakých rómskych či iných ľudskoprávnych organizácií na exemplárne tresty. Zároveň tu je dostatok dôkazov, že práve tieto kvázi spolky vedome zakrývajú či bagatelizujú trestnú činnosť takýchto Rómov, vrátane tej násilnej, ktorú páchajú na väčšinovej majorite, ako sú napríklad znásilnenia, lúpežné prepadnutia či vraždy.

Vladimír Pavlík
Petícia na stiahnutie


 http://spravy.pravda.sk/sendrei-bol-vraj-opity-a-vyhrazal-sa-zabitim-fm2-/sk_ckronika.asp?c=A070525_160207_sk_ckronika_p23

http://krimi.cas.sk/clanok/131286/sud-potvrdil-tresty-pre-byvalych-policajtov-za-umucenie-sendreia.html
    Facebook Print Friendly and PDF
             
Hlavná stránka