"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Elitní slovenskí arcizlodeji a tunelári verejne ďakovali Ivanovi Miklošovi – súhrn fikcie a reality              

          Bolo to stretnutie, aké Slovensko doteraz nielen nezažilo svojou pompéznosťou, no ako povedal jeden agent SIS, ktorý tu vystupoval ako čašník, toľko elitných zločincov, arcizlodejov, tunelárov, parazitných darmožráčov z vysokej politiky, ekonomiky, finančných skupín, konkurzných mafií a najvyšších štátnych orgánov, sa už nikdy pohromade nestretne. Čo sa vlastne stalo? Hoci sa o tom už dosť dlho šepkalo, že sa pripravuje najväčšia spoločenská akcia za posledných 22 rokov, nakoniec sa ukázalo, že sa nejednalo o fámy. Elita slovenských arcizlodejov a tunelárov sa poriadne buchla po vreckách. Už si to mohli dovoliť, veď v skutočnosti oni rozhodujú o Slovensku a politické strany sa stali ich eseročkami. Práve v tento deň, vedomí si toho, že si to môžu dovoliť, sa rozhodli nielen verejne poďakovať ale aj vyznamenať najvyšším slovenským korupčno – tunelárskym vyznamenaním Radom politicko – ekonomického blba a ochrancom ekonomických zločincov a tunelárov,  Ivana Mikloša. Zároveň poďakovali komisii Európskej únie za to, že Ivana Mikloša vyhodnotili ako najsprostejšieho ministra financií v rámci samotnej Európskej únie od jej založenia.

          Slávnostný príhovor predniesol Ivan Kiňo, no ako zdôraznil, na texte tohto slávnostného príhovoru si lámalo hlavy 136 najväčších arcizlodejov a tunelárov, ako aj všetci tí policajti, prokurátori a sudcovia, ktorí statočne zakrývali či tolerovali ich arcizlodejiny a tunelárstvo. Prejav uverejňujeme v plnom znení:

          Vážený a nami milovaný Ivan Mikloš,

          pred tým, ako Vám slávnostne odovzdáme naše najvyššie vyznamenanie Rad politicko – ekonomického blba a ochrancu ekonomických zločincov a tunelárov, chcem touto cestou poďakovať Vladimírovi Mečiarovi a jeho dvornému sluhovi Augustínovi Mariánovi Húskovi, lebo práve pri nich dvoch sa začala naša úspešná cesta k poctivej slovenskej privatizácii pre naše osobné blaho. Vďaka paranoji Vladimíra Mečiara, ktorý cez slovenskú štátnosť pobláznil drvivú väčšinu Slovákov že si budú nielen sami vládnuť ale budú aj svojbytní, sme začali realizovať svoje plány.

          Bolo to nádherné obdobie rokov 1994 – 98, keď som bol prezidentom Slovenskej sporiteľne za vlády Mečiara a HZDS. Kašlali sme na mravné zásady, veď paranoja a bludy Vladimíra Mečiara tak oblbli slovenský národ, že v drvivej väčšine sa MOHLO privatizovať pre bohatstvo samotné nás vyvolených, teda, vyberali sa ľudia, ktorí budú bohatí. Aj ja som bol jeden z nich. Stále to mám pred očami, ako sa to vo vtedajšom slovenskom parlamente u jeho riadiacich pracovníkov hmýrilo novou privatizérskou elitou. Lobovali, presviedčali, uplácali, sľubovali a dávali provízie, ponúkali stranícku poslušnosť HZDS. Vtedajší poslanci HZDS, SNS a ZRS chodili do parlamentu len zdvihnúť ruku, keď sa hlasovalo, inak sa nikdy k ničomu nevyjadrovali. Bua ha, ha, ha, veď oni tam neboli preto, aby hlasovali, aby tvorili zákony, aby zastupovali svojich voličov, oni tam boli preto, aby zbohatli, Vy debilné hovädá a kravy slovenské, Vy špinaví plebejci a smradľavý odpad. Vtedy sme Vás museli nazývať slovenským národom, dôkladne Vás oblbovať a zároveň okrádať. Všetci tam boli preto, aby zbohatli. PO STRANÍCKYCH ZNÁMOSTIACH SA VYBAVOVALI ÚVERY V BANKÁCH, SAMOZREJME, HLBOKO POD CENU, DOSTÁVALI LUKRATÍVNE OBJEKTY, POZEMKY, NEHNUTEĽNOSTI, ABY ICH OBRATOM PREDÁVALI A VYKRÁDALI.

          Že sa nám nič nestalo, že naďalej môžeme užívať a žiť v blahobyte z nakradnutého, to je aj Vaša zásluha, drahý a nami milovaný Ivan Mikloš, ekonomický tupohlavec, nedouk a diletant, pohŕdajúci a nenávidiaci vlastný národ, ktorý nám, tunelárom, udelil ešte zlaté padáky – presne tak ako my tento národ nenávidíme, lebo keď sa stal ministrom financií v Dzurindovej vláde, všetky tieto následky zlodejstva a tunelovania preniesol na plecia slovenských občanov, ktorí to zaplatili opätovným znížením svojej životnej úrovne. Veľká vďaka patrí aj Mikulášovi Dzurindovi, ktorý sa dohodol s Vladimírom Mečiarom, že nikto z nás nebude potrestaný a že teraz bude kradnúť a korumpovať nielen pravica, ale že sa bude uchádzať aj o naše sponzorovanie. Je to nádherný pocit vidieť, ako v mene osobného blaha sa dokázali dohodnúť arcizločinci a arcizlodeji z celého politického spektra ktorí tvorili a tvoria koalíciu. Naše deti, naši vnuci, to je terajšia a budúca zlatá mládež, ktorá taktiež nenávidí a pohŕda vlastným národom, no vždy pred voľbami, so zaťatými zubami, budú túto menejcennú čvargu oslovovať ako vážených občanov. Taktiež musím osobne poďakovať Robertovi Ficovi, nášmu bielemu koníkovi, ktorý svoj dar reči nedal do služieb vlastného národa, ale do našich služieb, proti vlastnému národu. Takže, na Vaše zdravie, drahý Ivan Spiridonovič, krycím menom Mikloš.

          Po tomto vystúpení požiadali o príhovor vysokého predstaviteľa Svetového združenia podporovateľov myšlienok Adolfa Hitlera a moderného fašizmu z Ameriky, ktoré združuje okolo 7 miliónov členov nielen z Ameriky, ale prakticky z celého sveta. Jeho prejav uverejňujeme v plnom znení:

          Drahý súkmeňovec Ivan, drahí súkmeňovci z SDKÚ-DS,

          nielen naše svetové spoločenstvo, ale aj duše Hitlera, Himlera, Heydriha, Mengeleho a všetkých ostatných velikánov fašizmu a nacizmu s veľkými sympatiami a pozornosťou sledujú Vaše poľudšťovanie a sofistikovanie fašizmu cez tzv. nevyhnutné ekonomické reformy a zavádzanie systému kolektívnej viny na nevinných pod dohľadom dobručkých strýčkov a tetušiek zo Svetovej banky a Medzinárodného menového fondu. To by bola nádhera, keby Vaše terajšie metódy by sa mohli aplikovať počas druhej svetovej vojny v koncentračných táboroch, keď starých a bezbranných, telesne a zdravotne postihnutých, samozrejme už neprodukujúcich a neprinášajúcich zisky, sme hneď po príchode hnali do plynu. Dnes by sme to už robili úplne ináč. Vieme si predstaviť Mikuláša Dzurindu, ako riadi tieto davy do plynových komôr a neustále opakuje: „pokojne, pokojne, seniori, musíte pochopiť, že demografické a ekonomické reformy sú nevyhnutné – a týmito reformami pripravujete šťastné a svetlé zajtrajšky mladej generácii, Vašim deťom, vnukom, lebo dobrí strýčkovia a tetušky zo Svetovej banky a Medzinárodného menového fondu potrebujú čo najvyššie pracovné tempo. Je to od Vás veľká obeta, lebo tie ušetrené miliardy, ktoré by ste dostávali vo forme dôchodkov za ničnerobenie, to by pochovalo naše nevyhnutné ekonomické reformy.“        

          Obdivujeme aj Vaše metódy, pokiaľ doženiete človeka k sociálnej samovražde, keď ho niekoľko rokov psychicky týrate, ponižujete, dávate mu pocit menejcennosti – a dokonca ste nás predstihli aj v tom povestnom fašisticko – nacistickom cynizme, ako ste ho dokázali poľudštiť. Duša doktora Mengeleho len zúfalo kvíli a neustále opakuje, ako by vyzerali jeho poľudštené pokusy v mene SDKÚ-DS. Ako by v koncentračných táboroch nechal vysadiť trávnaté plochy a pasienky, zisťoval by, koľko trávy väzni denne spotrebujú – a potom by im podľa vzoru Ivana Mikloša zvýšil DPH. Skúmal by ich stresy nielen vnútorné, ale aj vonkajšie, a viedol by presnú štatistiku, po koľkých rokoch či mesiacoch sa rozhodli spáchať samovraždu hodením sa na ostnaté drôty pod vysokým elektrickým napätím.

          Ako máme dnes možnosť vidieť, vedenie Európskej únie oprašuje myšlienky strýčka Adolfa, cez tzv. nevyhnutné ekonomické reformy, poľudšťuje a sofistikuje fašizmus a nacizmus a neustále zdokonaľuje metódy, ako vytvoriť len rasu výkonných a vysoko produkujúcich ľudských robotov. Drahý súkmeňovec Ivan, drahí súkmeňovci z SDKÚ-DS, drahí súkmeňovci z niektorých politických strán, prajem Vám veľa úspechov spojených s poníženým lokajstvom k cudzine. Nech silnie Vaša nenávisť a pohŕdanie k vlastnému národu!!!

Vladimír Pavlík
         


    Facebook Print Friendly and PDF
             
Hlavná stránka