"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Kto potrebuje vyšetrenie duševného stavu? Malinová – Žáková, alebo ctihodní donovia z Generálnej prokuratúry SR?              

          Hneď v úvode si dovolím tvrdiť, že pokiaľ fotografia dobitej tváre Hedvigy Malinovej – Žákovej je autentická, tak je povinnosťou psychiatrov preskúmať nielen duševný stav ctihodných donov z Generálnej prokuratúry SR, ale aj premiéra Fica a ministra vnútra Kaliňáka. Keďže títo dvaja politici Smeru sa stotožnili so štátnym terorizmom Vladimíra Mečiara, to znamená, že uverili samoúnosu Michala Kováča mladšieho, musia trpieť paranoidnou predstavou, že Hedviga Malinová – Žáková sa samodobila. V takom prípade, vyšetrenie duševného stavu a skúmanie by malo byť na uzavretom oddelení a malo by byť v priamom televíznom prenose. Pokiaľ by sa potvrdilo, že dobre zakonšpirovaní nepriatelia Slovenska, súčasťou ktorých bola aj poškodená či „poškodená“ Malinová – Žáková, v snahe poškodiť meno Slovenskej republiky doma a v zahraničí, prešla špeciálnym výcvikom na samodobitie si svojej tváre, alebo či bola takto namaskovaná a za týmto účelom odfotená, som jednoznačne za to, aby minimálne desať rokov strávila na uzavretom psychiatrickom oddelení – a súčasťou pozorovania a liečby by bolo aj rozkrytie skupiny, ktorá toto zosnovala a zrealizovala.

Riadia Generálnu prokuratúru SR sluhovia politicko-ekonomického zločinu alebo duševne vyšinutí jedinci?

          Najskôr jeden citát: Podľa ústavného práva patrí Generálna prokuratúra SR do kontrolných orgánov. Preto je jej povinnosťou zákonnými prostriedkami chrániť nielen štát, ale aj práva a záujmy fyzických a právnických osôb. Taká je realita, ktorá nepustí. A keď prejdeme do ďalšej reality a porovnáme ju s tým, aká povinnosť vyplýva Generálnej prokuratúre SR – a ako je to realizované od Novembra 1989, tak sú tu aktuálne dve otázky: po prvé – je Generálna prokuratúra SR zločineckou organizáciou riadená vrcholom pyramídy politicko-ekonomického zločinu? Po druhé – je vedenie Generálnej prokuratúry SR natoľko svojprávne, alebo nesvojprávne, aby si uvedomilo, alebo si neuvedomuje, že je príveskom politicko-ekonomického zločinu pri zakrývaní jeho trestnej činnosti? Je si Generálna prokuratúra SR vedomá, že mimo iného sa spolupodieľa na zločinoch proti ľudskosti? Prečo Generálna prokuratúra SR doteraz nenapadla ani jeden taký zákon, ktorý dohnal nezanedbateľný počet občanov k sociálnej samovražde? Už len tieto dôvody sú plne opodstatnené, aby renomovaní psychiatri začali so skúmaním ich duševného stavu a zároveň by mali zodpovedať na tieto dve otázky: po prvé – či sú si toho vedomí a teda, aj spoluzodpovední, a po druhé – ich myslenie ja na tak nízkom IQ, že nedokážu rozpoznať, na čom sa spolupodieľajú?

Vyšetrenie duševného stavu potrebujú aj členovia vlády a parlamentu pred nástupom do svojich funkcií

          Keď si porovnáme text ústavného sľubu členov vlád a parlamentov, kde sľubujú na svoju česť vernosť Slovenskej republike, že budú dodržiavať zákony a svoje povinnosti plniť v záujme občanov – a toto sa porovná s realitou, tak presne na nich platí to, čo na Generálnu prokuratúru SR. To znamená, že text ústavného sľubu, ktorý stvrdzujú svojim podpisom, by mal mať takéto znenie: Sľubujem na svoju zločineckú, zlodejskú a parazitno-darmožráčsku česť, že budem rozkrádať túto republiku, zapredávať túto republiku a budem prijímať také zákony, ktoré budú na neprospech slovenských občanov a na prospech zahraničia. Preto aj tu by si renomovaní psychiatri mali plniť svoju povinnosť a zdokumentovať, či tak robia vedome, za účelom škodiť Slovenskej republike a jej občanom, alebo ich IQ je na tak nízkej úrovni, že nemôžu niesť za svoje činy zodpovednosť.

Vladimír Pavlík


             
Hlavná stránka