"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Občania Slovenska opäť nezabránili komunistickým a eštebácko-kágebackým zločincom a Smeru –SD v ďalšej lúpeži storočia !              

Slovenský národ sa opäť ukázal ako stádo nesvojprávneho dobytka (z ktorého je aspoň nejaký osoh). Na nižšie uverejnenú výzvu v podstate nikto nereagoval a stav poistencov sa nezmenil. To znamená, že nám je úplne jedno ako bohapusto okradnú už nielen nás ale aj naše deti kabebacko –eštebácke zberby z finančných skupín a ich prisluhovači zo Smeru –SD, ktorým toto zblbnuté stádo podľa  volebných prieskumoch  permanentne dáva vyše 40 % hlasov. Nič nové pod slnkom, to isté stádo z vymytými mozgami predtým velebilo  Mečiarové HZDS a potom ekonomického reformátora Dzurindu.  Máme ešte vôbec právo nadávať a musíme padnúť na kolena až tak, aby sme sa už viac ani nevládali postaviť?! Zdá sa, že morálna degenerácia občanov Slovenska už dosiahla hranicu za ktorou je už len cesta do pekla  duchovnej  a materiálnej biedy!!!

 

ZACHRÁŇTE  SI  SVOJE  PENIAZE
http://zelnik.blog.sme.sk/c/308559/Penta-lov-na-poistencov.html

Máte poslednú šancu zabrániť tomu, aby si Penta strčila vo svojho bezodného vrecka naše spoločné peniaze nazbierané na zdravotné poistenie.
 
Čo sa stalo.
Penta doteraz zobrala z našich nazbieraných peňazí vyše 200 miliónov eur a označila ich za svoj zisk. Tieto ukradnuté eurá už nikdy neuvidíme, budú nenávratne chýbať v zdravotníctve. Penta ich nezarobila, Penta ich len zozbierala z našich zdravotných odvodov. Označiť ich za "zisk" je nemorálna zlodejina.
 
Vláda Róberta Fica tomu chce urobiť koniec a ide vytvoriť jednu štátnu zdravotnú poisťovňu. Čo na to Penta? Zobrala si do svojej zdravotnej poisťovne Dôvera úver niekoľko sto miliónov eur. Na druhý deň si ich vyplatila ako dividendy majiteľa Dôvery a peniaze si opäť strčila do svojho bezodného vrecka. Ak bude chcieť vláda Róberta Fica odkúpiť zdravotnú poisťovňu Dôvera, bude za ňu musieť zaplatiť aj túto drzú dlžobu. Má sa to udiať tak, že za každého poistenca Dôvery štát zaplatí pekných pár stoviek eur - takúto cenu si dala Penta stanoviť na objednávku cez svojho znalca.
 
 Čo na to Fico a jeho vláda?

 Nič! Chystajú sa zaplatiť! A všetko bude na Slovensku "podľa zákona"!
Čo na to kriklúňka Lévyová z únie zdravotných sestier? Nič! Jej nič nevadí.
Čo na to revolucionár Kollár z lekárskej komory? Nič! Zrazu ani ústa neotvoril.
Čo na to poslanci Smeru so svojou väčšinou v parlamente? Nič! Sú hluchí a slepí, pokojne si sedia na svojich teplých parlamentných kresielkach.
Čo na to pani ministerka zdravotníctva? Nič! Ani ju nevidno.
Čo na to bojovní odborári? Nič! Nepovedali ani slovo, nedemonštrujú pred bránou vlády. Pekných pár stoviek miliónov ukradnutých eur ich netrápi.
 
Dá sa proti tomu brániť?

Áno, dá sa proti tomu brániť!  Komu to nie je jedno, má účinnú zbraň. Ak je poistencom zdravotnej poisťovne Dôvera, má možnosť prihlásiť sa do Všeobecnej zdravotnej poisťovne. Aj tak tam nakoniec všetci obyvatelia Slovenska nakoniec o jeden rok skončia. Táto možnosť je len do 30. septembra! Potom už nie. Kto nebude poistencom Dôvery, za toho štát, teda my všetci, nebude Pente musieť platiť.
V Dôvere je 1 400 000 Slovákov. Ak odtiaľ do konca septembra ujde milión, Pente klapnú zuby naprázdno.
Na čo čakáme? Až bude po 30. septembri, potom už túto zlodejinu neprekazíme.
 
Pošlite ešte dnes túto správu všetkým, ktorých poznáte a máte ich adresu! Povedzte všetkým okolo vás, čo treba do konca septembra urobiť! Politici nerobia nič v náš prospech, trestuhodne sa ako gorily prizerajú na zlodejinu priamo pred ich očami!  Ukážme, že ľuďom to nie je jedno, a že túto drzú zlodejinu prekazia. Moc je v našich rukách do konca septembra.

 

17. november by mal byť vyhlásený za podvod a deň štátneho smútku!

 - 17 november 2012

Vy mladí ľudia nebojte sa prísť protestovať  17 novembra  2012 do ulíc a žiadať okamžitý odchod bývalých komunistov a ŠTBákov  či konfidentov ŠTB z verejnej a štátnej správy, justícii, polícii, úradu prezidenta SR, vlády, NR SR a skonfiškovať im osobný majetok, ktorý nadobudli  komunistickým mafiánstvom po roku 1989!!!

 


Kdyby mě zabili...aneb jak to bylo s listopadovou revolucí 1989

Dokument českej televízie Ostrava o tom, že nežná revolúcia bol komunistický prevrat za účasti ŠTB a konfidentov ŠTB, ktorí sú dodnes u moci ekonomickej, vládnej, zákonodarnej, represívnej a taktiež spravujú verejnú a štátnu správu.

Čítajte viac: http://dolezite.sk/17_november_2012_176.html#ixzz2BGMPFZut

Vybrané zo strateného spisu Gorila

http://necenzurovane.sk/wordpress/?p=137

V spravodajskom svete (a o tom spolupracovník Penty gen. Lorenc predsa iste niečo vie) vždy treba nasadenému agentovi pripraviť vierohodnú „legendu“. Legendu o bezúhonnom živote a krištáľovo čistej minulosti. Alebo zázračnom podnikateľskom talente.
K legendám o zázračne úspešných podnikateľoch Penty neodmysliteľne patrí, že Marek Dospiva a Jaroslav Haščák, spolužiaci zo štúdií v Moskve, urobili dieru do sveta obchodovaním s handrami z Číny. Takmer na uverenie. Len si neviem predstaviť ako títo dvaja mladíci podupávajú ešte dnes pred svojimi obchodíkmi na tržnici spolu s Číňanmi, ktorí kvôli takémuto obchodu nemuseli študovať v Moskve.

Odkiaľ sa teda vzali tie ich penta-miliardy?

Zázraky sa dejú
Za zázračnou kariérou dvoch komsomolcov kapitalizmu (do Moskvy nešli náhodou, mali to vraj v rodine) si neviem vysvetliť iné, než že niekto, kto sa vyznal, za seba nastrčil do veľkej hry o privatizačné miliardy tieto snaživé figúrky.
Tom Nicholson o tom v rozhovore pre Život č. 3/2012 hovorí: „Keď sa pozrieme na niektorých finančných žralokov, vidíme, že začali ako malé brokerské firmy v rovnakom čase, mladí chlapci, ktorí nemali veľké osobné zdroje, a všetci išli do kupónovej privatizácie a využívali skoro rovnaké technológie. Premenili kupónové firmy na akciovky, tým sa dostali mimo dozoru ministerstva financií a mohli si robiť, čo chceli. A v tom prípade oklamali drobných akcionárov. Všetci mali rovnaký nápad, v rovnakom čase a bez vlastného kapitálu, mne sa zdá, že to bolo nejakým spôsobom koordinované.“

Ako na to

O tom ako sa Nicholsonove slová napĺňali konkrétne v americkom sne značky Penta sa písalo neobvykle skromne a je mimoriadne pozoruhodné, že napriek tomu, že ich kšeft poškodil státisíce občanov Slovenska, je okolo neho až neuveriteľné ticho.
Pokúsim sa teda laicky prerozprávať tento poučný príbeh.
Po prvej vlne privatizácie bol VÚB kupón najväčším investičným fondom, ktorý vďaka dôvere masy občanov získal majetok v nominálnej hodnote 11,9 mld. Sk. Jeho základné imanie bolo rozdelené na 10 013 362 kusov akcií na meno s nominálnou hodnotou 1000 Sk/akcia. Zdalo sa nepochybné, že tu by sa mali investície bežných občanov dobre zúročiť. A tu tá privatizačná rozprávka aj končí.

AKO TO ZAČALO?

Kapitál Penty pochádza z podnikania zakladajúcich partnerov Mareka Dospivu a Jaroslava Haščáka v Číne. Počas svojho študijného pobytu v Pekingu začali na začiatku deväťdesiatych rokov dovážať čínske textilné výrobky do obchodných reťazcov v Československu.
Spoločne s ďalším budúcim partnerom, Jozefom Oravkinom, začali Dospiva a Haščák v Bratislave obchodovať na rozvíjajúcom sa trhu s cennými papiermi. Na konci roku 1993 založili firmu Penta Brokers, do ktorej prizvali Martina Kúšika a Juraja Herka. Všetci partneri Penty boli spolužiakmi zo štúdií v Moskve a v Československu. Názov spoločnosti Penta tak vyjadruje päť partnerov, ktorí stáli pri zrode firmy.“

To nebol začiatok!

„Pochopte kluci”, snaží sa Danisz (JUDr Josef Danisz, rozhodujúci člen komisie vyšetrujúcej skutočné pozadie udalostí 17. novembra, člen Charty 77 a Výboru na ochranu nespravodlivo stíhaných, v skutočnosti agent StB s krycím menom “Anna”, dnes spoločne s Mariánom Čalfom- v tom čase aktívny agent KGB, úspešný podnikateľ),
 „kdyby se ukázalo, že tu revoluci udělal Lorenc (posledný šéf ŠtB, Penta a v súčasnej dobe sused pána Ivana Mikloša- moja pozn.) s Hegenbartem, uškodilo by to dobré věci. Nemá smysl předčasně bourat mýty. Lidé věří, že je to dílo studentů a Občanského fóra, tak proč jim tuhle víru brát?“
Z publikácie Polojasno od českého autora Václava Bartuška

Ešte o kúsok ďalej do minulosti. Vladimír Pavlík na svojich necenzurovaných stránkach už dávno písal o tom, k čomu sa napríklad Hospodárske noviny odhodlali až v roku 2010.
„Treba povedať, že Haščák s Dospivom museli pochádzať nielen z rodín, kde ideológia KSČ a ŠtB musela byť priamo posvätnou kravou, ale aj oni od svojej mladosti museli zapadnúť do noriem poslušnosti a oddanosti KSČ a ŠtB.

To napr. znamená, že pokiaľ obaja už ako 18-roční v roku 1987 nastúpili na Moskovský štátny inštitút medzinárodných vzťahov, tak zločiny KSČ a ŠtB už museli prezentovať tak, že z ich pohľadu sa nejednalo o žiadne zločiny, ale o ochranu záujmov ľudovodemokratického, a neskôr socialistického zriadenia a záujmov robotníckej triedy. Paradoxné pritom je, že práve z týchto špičkových odborníkov z KGB a ŠtB, ktorí Haščáka s Dospivom vybrali, sa potom stali tie najzlodejskejšie kapitalistické monštrá, kde pri rozkrádaní vlastného štátu sa dokázali spojiť a dohodnúť aj s bývalými ideologickými nepriateľmi. Nakoniec aj ich cynizmus, arogancia a bohorovné správanie svedčí o tom, od koho takéto základy dostali.

Nezanedbateľnú úlohu pri výbere Mareka Dospivu a Jaroslava Haščáka mohol zohrať aj ten fakt, že v ich rodinných rodokmeňoch figurovali dôstojníci ŠtB typu Miloslava Dospivu, nar. 24. 12. 1924, ev. č. 164 159, pracovníka I. správy ŠtB a Jána Haščáka, nar. 23. 3. 1923, pracovníka správy ŠtB Košice. Hlavne Miloslava Dospivu možno radiť do kategórie špičkového arcizločinca, ktorý napr. už tri mesiace po Februári 1948 v hodnosti strážmajstra ŠtB patril do komanda pracujúceho na odhaľovaní protištátnych živlov, ako aj v hľadaní protištátnych materiálov. To, že o 33 rokov neskôr sa spolupodieľal na fyzickej likvidácii tajne vysväteného kňaza Ing. Přemysla Coufala v Bratislave koncom februára 1981, ako by len dokazovalo, že aj v dôchodkovom veku 56 rokov bol schopný likvidovať tzv. triedneho nepriateľa.

Niet pochýb, že Alojz Lorenc a jeho pobratimovia z ŠtB vedeli, že pre svoje neskoršie ekonomické záujmy si vybrali dobrých, oddaných a hlavne poslušných a bezcitných adeptov na neskoršie spravovanie pochybne nadobudnutého majetku, ktorý bol predtým v rukách štátu či jeho občanov.“ V mene vyšších štátnych záujmov, v mene KGB a ŠtB Moskovský inštitút vychoval agentov i biznismenov Rusi nám vychovali diplomatov aj biznismenov.
Občas aj agenta „Využívame služby mnohých odborníkov v potrebných oblastiach, medzi nimi ide sprostredkovane aj o Alojza Lorenca.“ Marek Dospiva, zdroj. Dzurinda pred časom, konkrétne keď robil vo svojej strane čistku za ktorú by sa ani komunisti nemuseli hanbiť: „Neprešli sme delením. SDKÚ určite nie. To, že odišli mafiáni a konjunkturalisti v Bratislave? Čo pre tento národ priniesol Valerián Mikuš alebo Branislav Zahradník? Komu budú tieto celebrity chýbať?“ pýta sa Dzurinda.

 

John Bok: Charta 77 bola založená agentom  Dienstbierom

http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/1649-john-bok-charta-77-nebyla-z-havlovy-hlavy-prsty-v-tom-mel-agent-dienstbier-fuck-you.aspx

    Facebook Print Friendly and PDF


             
Hlavná stránka