"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Bezbrehá a nekontrolovateľná korupcia urobila zo slovenských politikov masových vrahov vlastného národa

            
Najodpornejšie štádium skorumpovaného slovenského politika sa volá: masový vrah slovenského národa cez ekonomiku. Prečo hneď v úvode som použil túto myšlienku – skutočnú realitu? Z jednoduchého dôvodu: šije sa tu ďalšie klamstvo na úkor slovenských občanov – nekompromisný boj proti Gorile, proti korupcii, proti rozkrádaniu štátneho majetku..., cez ktoré sa majú prekryť zločiny proti ľudskosti páchané na slovenskom národe cez tzv. nevyhnutné ekonomické reformy s mimoriadne tragickými dôsledkami: cca 7-9 tisíc nevinných občanov dohnaných k sociálnej samovražde od vzniku Slovenskej republiky v roku 1993. Desaťtisíce či státisíce duševne povraždených, sadisticko-psychopatické zákony, cez ktoré občania strácajú byty a ocitajú sa na uliciach ako bezdomovci na základe podvodov ošetrených zákonmi, vznik sudcovských a konkurzných mafií, prehlbujúca sa nenávisť mladej generácie voči seniorom, ktorí podľa nich nič neprodukujú a berú dôchodky... a takto by som mohol pokračovať.

Gorila nie je len korupcia...

          Ako som už v úvode naznačil, zo strany organizátorov ide o vedomú snahu, aby korupcia bola povýšená nad zločiny proti ľudskosti, aby sa hovorilo o korupcii, no nie o obetiach ktoré boli cez ekonomiku dohnané k tomu, aby si siahli na život, nehovorí sa o tom, že blahobyt úzkej skupiny ľudí je tu vybudovaný na úkor utrpenia vlastného národa, nehovorí sa o tom, že Gorila sa tu začala súbežne so vznikom Slovenskej republiky a že v nej lietajú všetky ponovembrové vlády.

Vrchol hanebnosti        

          Za vrchol hanebnosti ponovembrových slovenských vlád a parlamentov pod dohľadom cudzej štátnej moci možno považovať likvidáciu ženskosti cez ekonomiku, ktorá je prvým krokom k likvidácii rodiny, z čoho zákonite vyplýva likvidácia národa. Ponovembrové garnitúry fašistov, extrémistov, sadistov a psychopatov z vlád a parlamentov pod dohľadom cudzej štátnej moci neváhali cez ekonomiku likvidovať u slovenských žien aj to, čo dostali darom od prírody – od Boha, aby tento národ nevymrel. Paradoxne, naši politici, hlavne v mene svojho vlastného blahobytu robia všetko pre to, aby im cez ekonomiku vedome a cieľavedome nevytvárali podmienky pre rodenie detí. Cez ekonomiku tlačia naše ženy do úlohy fľandier, prostitútok, lacnej pracovnej sily pre cudzinu s konečným výsledkom, aby nemali čas sa venovať vlastným deťom a rodine.

          S obľubou tvrdia, že nie sú peniaze. Túto lož im vyvrátim týmito troma krátkymi vetami: nekradnite, Vy špiny zločinecké, nekradnite, Vy špiny zlodejské, nekradnite, Vy špiny parazitno-darmožráčske. Treba si totiž uvedomiť, že vznikom Slovenskej republiky sa dostali na vrchol zločineckej pyramídy dve zločinecké skupiny – slovenský parlament a koaličné vlády, ktoré neskôr vytvorili nadnárodnú zločineckú organizáciu finančných oligarchov, ktorí v skutočnosti z úzadia riadia tento štát a politické strany sú ich eseročkami.

Za koho kopú Daniel Lipšic a Lucia Gallová?

          Je priamo pôžitkom sledovať tieto dve figúrky, ako sa napríklad zhodujú v rétorike ohľadom neonacistov, extrémistov, provokatérov či pravicových radikálov. Ako by obaja menovaní túto nálepku najradšej našili na členov Slovenskej pospolitosti a Ľudovej strany – Naše Slovensko. Hlavne keď táto samička či podsamička alebo nadsamička začala vyjadrovať obavy, že v Žiline na železničnej stanici sa v piatok 3. februára majú stretnúť neonacisti, ktorí majú vyvolať provokácie na mítingu v Žiline. Pričom dopredu bolo avizované, že tu sa majú stretnúť priaznivci Slovenskej pospolitosti a Ľudovej strany – Naše Slovensko. Pokiaľ sa táto zbožná deva pri takýchto i nterpretáciach ešte naučí vykriviť svoju hlavičku do boku ako predseda Antikristovej organizácie KDH Ján Figel, tak nepochybne Slovensko bude mať novú sväticu, ktorá spoločne s Hlinom, Mihálym, Matovičom a im podobným z OKS, ŽNO, Tretieho sektoru, mimovládok, ĽPR či Antify porazia týchto neonacistov, extrémistov či pravicových radikálov.

          Priamo úmerná a primeraná bola aj reakcia ctihodného ministra vnútra Daniela Lipšica. S pevným a odhodlaným hlasom, ktorý mi pripomínal terénneho kohúta Kokrheľa, ktorý bol hodený medzi stovku sliepok, že polícia je pripravená všetkým provokáciám zabrániť, lebo je na strane slušných občanov. Lenže je tu jeden háčik, ktorý ministra vnútra Daniela Lipšica z niečoho usvedčuje: ctihodný pán minister Lipšic bol členom politického zoskupenia, ktoré tu zaviedlo systém kolektívnej viny, keď následky za ekonomické zločiny za vlády Vladimíra Mečiara prenieslo na nevinných občanov, zločiny proti ľudskosti cez ekonomiku a sociálne samovraždy dalo do rubrík nevyhnutných ekonomických reforiem, ktoré tu poľudštili fašizmus, extrémizmus, psychopatizmus a sadizmus. A mohol by som donekonečna pokračovať. 

Vladimír Pavlík        


    Facebook Print Friendly and PDF
             
Hlavná stránka