"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Naruby obrátená pravicová svätožiara Ľudovíta Kaníka a SDKÚ-DS o obyčajného občana              

Na Slovensku sa dejú vskutku neuveriteľné a šokujúce veci. Patrí medzi ne až „dojemná“ starostlivosť Ľudovíta Kaníka o obyčajných slovenských občanov – a to práve po voľbách, ktoré skončili pre slovenskú pravicu totálnym fiaskom. Neuveriteľné, že práve tento politik, ktorý na Slovensku ako minister práce, sociálnych vecí a rodiny zaviedol fašistický systém kolektívnej viny, keď následky a vinu za rozkrádanie politikov – preniesol na plecia nevinných ľudí. V rámci ekonomických experimentov na vlastnom národe, ktoré vypracoval jeho štátny tajomník Beblavý, za týmto účelom vyškolený Svetovou bankou, aj sociálne samovraždy sa stali súčasťou nevyhnutných ekonomických reforiem. Dokonca to zašlo tak ďaleko, že zločiny proti ľudskosti sa tu realizovali aj cez zákony. Citujem: V správnom súdnictve súdy nemajú právomoc rozhodovať o nesúlade zákona s Ústavou Slovenskej republiky, Dohovormi o ochrane ľudských práv na primeraný život a ani rozhodovať o doplatení sumy na peňažnom príspevku za opatrovanie.

          Prečo o tom píšem? Na stránke www.necenzurovane.sk sme urobili rubriku pre príspevky zakladateľky Charty 2012 pani Eleny Ištvánovej, http://necenzurovane.sk/charta2012/forum/t.php?c=1337579657
ktorá emailom dňa 16. 5. 2012 odoslala poslancovi Kaníkovi tento text: Dobrý deň, pán Kaník, obraciam sa na Vás ako iniciátora a priameho realizátora návrhu zmeny v dôchodkovom systéme so žiadosťou o osvetlenie dôvodov toho, že sa do zápočtu odpracovaných rokov k dôchodku prestal zohľadňovať počet vychovaných detí ženám – matkám. Ako pracujúca žena – matka pokladám tento krok Slovenskej republiky voči pracujúcim ženám – matkám za zločinný, pretože zvýšil freeriding spoločnosti na ich domácej práci. Prosím Vás, z čoho ste vychádzali v danom návrhu? Išlo o nejakú požiadavku EÚ, resp., to bol len názor v Slovenskej republike? Za skoré vyrozumenie Vám vopred ďakujem.

          No a ako sa zachoval poslanec Kaník? Ako obyčajný špinavý chrapúň, ktorý doteraz nebol schopný odpovedať. Aj preto budem veľmi pozorne sledovať tohto farizeja a dvojtvárnika, keď zas opätovne bude na tlačovkách prejavovať „dojemnú“ starostlivosť o pracujúceho človeka. Lebo aj on je jeden z tých, že na Slovensku nás korupcia oberie každý rok o 4 miliardy euro a daňové úniky o 3 miliardy euro – a potom tieto miliardy chýbajú všade tam, kde sú potrebné.

Vladimír Pavlík    


    Facebook Print Friendly and PDF
             
Hlavná stránka