"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Dokedy bude skorumpovaná gaunerská Slovenská republika pomáhať neprispôsobivým Rómom likvidovať slušného občana Oskara Dobrovodského?              

         

          Zločinecko-zlodejská, štátno-teroristická a skorumpovano-gaunerská Slovenská republika vedome, cieľavedome a dlhodobo pod dohľadom akýchsi zahraničných „ľudsko-právnych“ a slovenských parazitno-darmožráčskych spolkov sa spolupodieľa na likvidácii slušných slovenských občanov rôznymi tlupami tzv. neprispôsobivých Rómov – v skutočnosti tlupami, ktoré sa nechcú či nemajú záujem prispôsobiť, lebo takto to vyhovuje dotyčným kreténom zo zahraničia a ich domácim prisluhovačom. Dôvod je prakticky jediný: tieto tlupy kreténov si totiž z rómskej problematiky urobili finančný biznis. Čo to je za štát, ktorý nedokáže ochrániť svojho vlastného pracovitého a slušného občana, ktorý mu poctivo odvádza dane? Že o tomto štáte rozhodujú zločinci, zlodeji a parazitní darmožráči je už dlhodobá realita. Ale prečo majú o tomto štáte rozhodovať aj bezcitné hovädá a kravy? Nedozrel už náhodou čas, aby sa občania postavili na aktívny odpor tomuto moru, ktorý sa nemá záujem prispôsobiť, (nevzťahuje sa na slušných rómskych jedincov ktorí mali záujem sa začleniť a začlenili sa do spoločenstva slušných ľudí) a štát ich priamo podporuje pri ich terorizovaní majority?  Dokedy, Vy špinaví masoví vrahovia vlastného národa z vlád, parlamentov, polície, súdov...?

Vladimír Pavlík

 

Krivé výpovede pod prísahou súdu? A čo je na tom?!

          Včera 7. júna 2012 sme mali prvý súd s neprispôsobivými cigáňmi, boli tam aj novinári, dnes by mal vyjsť o tom článok v Novom Čase. Prekvapil ma v pozitívnom slova zmysle prokurátor, hlavne jeho záverečná reč, v ktorej spomenul, že bolo preukázané, že skutok sa stal, teda, že sa nám Danihel Jozef ml. vyhrážal zabitím ( pri rozbíjaní našej vchodovej brány vyrevoval „ vy kur.y bílé, vyzabíjam vás“). Prokurátor sa pýtal, kto má ochrániť poškodeného, jeho rodinu, ktorí čestne pracujú, ak nie súd? Hovoril, že ako sa môžeme my brániť, keď sme len traja a agresívnych cigáňov je štyridsať, že zákonite sme museli mať v ten deň strach ešte väčší!
          No obvinený Danihel J. ml. pod prísahou tvrdil, že všetko sme si vymysleli, žiadnu bránu nám nerozkopal, nevyhrážal sa a jeho strýc Václav Galba, ktorý tiež prisahal, dokonca tvrdil, že nič z toho obvinenia nie je pravda, naopak, že ja som sa v ten večer cigáňom vyhrážal „vyhladením“ Kotlebovcami a že som ich nazval skur...cami atď! A obvineného otec Danihel J.st. verejne klamal, že brána nebola poškodená, že žiaden alkohol nepili a že jeho syn sa nikomu nevyhrážal. Obvinený má dvoch obhajcov z Bratislavy JUDr. Dušana M. a na súde ho obhajovala Mgr. Katarína M., podľa ktorej nebolo preukázané, že skutok sa skutočne stal a preto žiada súd, aby obžalovaného spod žaloby oslobodil, že je nevinný ...
          Lenže, v strešnom okienku v pube „U Koňa“ oproti nášmu domu bola policajná kamera!
          Súd začal o hodinu neskôr, pretože obvinený stratil občiansky preukaz a musel si ísť vybaviť na políciu doklad o strate, sudkyňa ho čakala na vrátnici súdu, že prečo mu to toľko trvá, takže všetkým sa nám to „nechtiac“ predĺžilo, ako v nejakej tragikomédii.
          Napokon sudkyňa okresného súdu rozhodla, že rasistické (bielym sa na Slovensku zrejme môže nadávať do bielych hajz.ov, špín, gádžov a pod.) vyhrážanie sa zabitím a rozkopanie, rozbitie vchodovej brány a zámku je málo závažný skutok, je to len priestupok, a postupuje vec na Obvodný úrad! Následne prokurátor podal sťažnosť, takisto aj ja, cigáni sa len vyškierali a vysmievali. Na chodbe postával policaj Igor M., ktorý ma v lete minulého roku fyzicky napadol pred naším domom a pred očami desiatok neprispôsobivých cigáňov mi rozbil fotoaparát! Tento policajt klamal, spoločne s ďalšími štyrmi policajtmi a dvadsiatimi cigáňmi, že fotoaparát som si sám hodil o zem a rozbil, že nikto ma nenapadol. V tom momente ako sa to stalo, som to nahlásil p. M. Krajniakovi, poradcovi vtedajšieho ministra vnútra D. Lipšica, aby sa „náhodou“ kamerový záznam „nesamostratil“ (ako býva na Slovensku zvykom) a aby ho zaistili. Po troch (!) mesiacoch mi z inšpekcie MINV potvrdili, že všetci zúčastnení klamali a ja som mal pravdu ...
          Čo si o tomto všetkom myslím? Že je to účelová šikana mňa a mojej rodiny, pretože si nenechám ničiť majetok, nenechám sa urážať ako ani môjho otca tými agresívnymi, neprispôsobivými asociálmi. A to úradníkov, policajtov, politikov, vládu štve, že sa nezaradím medzi väčšinové mlčiace stádo, že nedržím hubu a krok!

Oskar Dobrovodský


    Facebook Print Friendly and PDF
             
Hlavná stránka