"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Len zločinecký štát nerešpektuje svoju vlastnú ústavu  

 
 Zločinecký rozkaz Obvodného úradu Malacky o uložení sankcie za priestupok          

           

Kauza pána Dobrovodského je známa nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí. Dnes už možno natvrdo povedať, že sa jedná o vedomé sprisahanie nielen voči osobe Oskara Dobrovodského, ale aj slovenskému národu zo strany zločincov z vysokej politiky a konkrétnych štátnych orgánov za účinnej pomoci rómskych rasistov a extrémistov typu poslanca slovenského parlamentu Petra Poláka či Kláry Orgovánovej, ako aj rasistov a extrémistov z kadejakých ľudsko-právnych a mimovládnych organizácii pri postupnej likvidácii slovenského národa cez tzv. neprispôsobivých Rómov.

Realita ani ústava nepustia

          Druhý oddiel Ústavy Slovenskej republiky pod názvom: Základné ľudské práva a slobody v Čl. 19, odstavec (2) hovorí jasne – Každý má právo na ochranu pred neoprávneným zasahovaním do súkromného a rodinného života. Takže sa pýtajme: čo je to za štát, ktorý nie je schopný Oskarovi Dobrovodskému a ďalším desaťtisícom nevinných slovenských občanov zabezpečiť normálny dôstojný život pred hordami neprispôsobivých rómskych asociálov, pričom v skutočnosti táto neprispôsobivosť sa ešte podporuje, lebo kadejaké rómske a nerómske pijavice majú z toho výnosný džob.

          Povedzme si to na rovinu: zločinci, ktorí riadia štát, sa rozhodli obetovať Oskara Dobrovodského. Netvor, ktorému príroda omylom dala podobu ženy – Iveta Radičová – v tejto kauze ukázala toľko cynizmu, že si ani nezaslúži zaradenie do ľudského spoločenstva, ale medzi bezcitné obludy, ktoré si ani nezaslúžia dôstojné a ľudské zomieranie. A teraz dostal pán Dobrovodský ďalší úder pod pás, ktorý tu uverejňujem. Z Obvodného úradu Malacky si vyslúžil pokarhanie. A možno sa plným právom pýtať: existuje v tejto republike človek, ktorý by pri tomto dlhotrvajúcom terore nestratil nervy? Čo keby nám to predviedli rómski rasisti a extrémisti Peter Polák a Klára Orgovánová, keby sa napr. na jeden mesiac nasťahovali k pánovi Dobrovodskému? Mimochodom, nenastal už ten správny čas, aby sme verejne začali páliť text Ústavy Slovenskej republiky a takto protestovať proti teroru zo strany neprispôsobivých rómskych asociálov, ktorých podporuje vlastný štát?   

Vladimír Pavlík


S vecou súvisiace:

Podnikateľský chrapúň, ktorý úmyselne pripravil peklo Oskarovi Dobrovodskému

Dokedy bude skorumpovaná gaunerská Slovenská republika pomáhať neprispôsobivým Rómom likvidovať slušného občana Oskara Dobrovodského?

http://krimi.cas.sk/clanok/225420/sud-v-malackach-rozkopana-brana-i-znicene-auto-je-priestupok.html

Súd v Malackách: Rozkopaná brána i zničené auto je priestupok

Sledovaný spor prvý raz pred súdom! Na Okresnom súde v Malackách sa konalo pojednávanie s jedným z Rómov z Družstevnej ulice.

Rómovia chceli Dobrovodského nehnuteľnosť: Núkali mu 15-tisíc €!

Rómovia chceli Dobrovodského nehnuteľnosť: Núkali mu 15-tisíc €!

Poriadne ho nahnevali! Vedľa Oskara Dobrovodského býva takmer 40-členná skupina Rómov, ktorí sa tlačia v jednej izbe.  viac

Oskar Dobrovodský musí už niekoľko rokov znášať šikanovanie zo strany rómskych susedov, ktorí načierno bývajú na Družstevnej ulici v Malackách. Kvôli jednému z agresívnych útokov sa včera konalo aj súdne pojednávanie. Oskara Dobrovodského prišli na súd podporiť otec a sestra. Mladý Róm Jozef (16) prišiel v sprievode otca, krstného a jeho syna. Hneď na začiatku musela sudkyňa pojednávanie na takmer hodinu prerušiť, lebo obvinený stratil občiansky preukaz a musel si ísť na políciu vybaviť náhradný doklad totožnosti.
Dobrovodský odišiel zo súdu sklamaný: Zničenie auta je iba priestupok    Facebook Print Friendly and PDF
             
Hlavná stránka