"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Dobré správy z Bruselu a Štrasburgu              

Slovenskí ekonomicko-politickí gangstri, mafiáni a vrahovia s nadšením privítali posledné správy z Bruselu a Štrasburgu. Hlavná podozrivá korupčnej kauzy „Gorila“ Anna Bubeníková, bola  dosadená, na základe doporučenia exministra financií Ivana Mikloša, za privatizačnú  poradkyňu komisie v Grécku a Európsky súd pre ľudské práva požiadal slovenskú vládu o vyjadrenie, či po vydaní Černáka z Českej republiky bola dodržaná zásada špeciality, čím môže teoretický skončiť na slobode aj Mikuláš Černák, odsúdený na doživotie za šesť vrážd, podobne ako pre „pochybenie“ polície a prokuratúry skončil na slobode  Karol Mello podozrivý zo spoluúčasti na viacerých vraždách, spáchaných obzvlášť zavrženiahodným spôsobom.

Najvyššia  správa európskych gubernii opäť ubezpečila všetkých zločincov najvyšších rangov, že korupcia, podvody a organizovaný zločin sa vypláca a nemajú sa preto čo báť, nejakých naivných  idealistov, ktorí si dovolili poukázať na ich zločiny a dokonca by chceli, aby  za ne niesli aj zodpovednosť. Novodobí „übermenschi“, ako Mikloš či Bubeniková, chránení  priamo z najvyšších miest EÚ,  musia ostať  naďalej nedotknuteľní voči plebsu a otrokom, ktorí sú tu na to, aby robili na štedré platy pre vyše 54 000 zamestnancov Európskej komisie a trvalé „záchranné eurovaly“ a nie na to, aby protestovali proti nejakým „gorilám“.  
Status quo,  stanovený priamo touto zločineckou organizáciou, akou sa v súčasnosti stala EÚ, nesmie byť porušený, pretože „IV. ríša“ v tom vidí ohrozenie samotnej podstaty novodobého Euro -Babylonu. Veď ak si na Slovensku dovolili žiadať vyvodenie trestnej zodpovednosti voči exšéfke Fondu národného majetku, ktorá poslušne plnila príkazy z Bruselu, v budúcnosti by si iní občania EÚ mohli dovoliť žiadať trestne stíhať aj najvyšších predstaviteľov  Európskej komisie a aj samotnej EÚ. 

Zločinecká EÚ nikdy nesmie pripustiť, aby sa zopakoval ukrajinský  scenár, kedy sa do basy za zneužívanie právomoci, korupciu a iné zločiny, dostala bývala premiérka Júlia Tymošenková, za čo dnes celá EÚ nenávistné soptí a chrlí mediálne zmanipulované výlevy o strašnom porušovaní ľudských práv  nimi podporovanej skorumpovanej ukrajinskej političky.


Vyjadrenie Európskej komisie,  podľa ktorého Bubeníková spĺňa vysoké etické štandardy, pretože členovia Rady expertov, poradného orgánu pri Gréckom rozvojovom fonde, v ktorom pôsobí aj exšéfka Fondu národného majetku (FNM) Anna Bubeníková, musia spĺňať vysoké odborné a etické štandardy, pretože sú nevyhnutné pre plnenie ich úloh, ako tvrdí Andrej Králik zo Zastúpenia Európskej komisie na Slovensku, je fackou do tváre každému, kto si myslel, že po páde totalitného režimu v bývalom Československu, sa skončilo obdobie neslobody, štátnej svojvôle a arogancie.  Za všetko hovoria diskusné príspevky uverejnené v denníku SME, z ktorých je zrejme, že EÚ sa dostala pod úroveň reálneho socializmu a Brežnevovej politiky obmedzenej suverenity. Tak ako vyhnila Brežnevová doktrína, zákonite vyhnije aj neo-nacisticko európska doktrína, ktorá ma korene v nacizme, ako sa výstižne uvádza v publikácii „Nacistické korene Bruselskej EÚ“ uverejnenej na webovej stránke http://www.spolocnyblok.org/?p=4057.

    Facebook Print Friendly and PDF


             
Hlavná stránka