"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Slovenský kraj – mafiánsky raj

          Jedna z čitateliek www.diamantovabana.skwww.necenzurovane.sk mi poslala zaujímavé veci, ktoré uverejním v takom poradí, aby čitatelia pochopili priamu podstatu či súvislosť danej veci. Vzhľadom k tomu, že si praje zostať v anonymite, čo aj rešpektujem, sú vymazané konkrétne mená ako aj adresy trvalého bydliska poškodených. Z viacerých príloh ktoré sú súčasťou  komentára či analýzy k dotyčnej kauze je znovu namieste si položiť otázku: kto v skutočnosti stojí za Ing. Zuzanou Herichovou (viac aj na google.sk), o jej vzťahu s manželkou Roberta Fica, či o ňom samotnom, lebo jeho správanie svedčí aj o tom, že je nielen bielym koníkom viacerých finančných skupín a jej konkrétnych predstaviteľov, ale že aj vo vzťahu k svojej manželke a Ing. Zuzane Herichovej je nielen tiež v úlohe bieleho koníka, ale, ako sa hovorí v kartárskom žargóne, aj v pozícii žaluďovej sedmi.

Vladimír Pavlík


Kto je firma Bizword, s. r. o.?

Táto firma nás pripravila o 300 eur! (spôsob, akým nás podviedla je na naskenovanom trestnom oznámení)
Zhodou okolností, keďže som pripravovala transparent na jednu protestnú akciu, a chcela som naňho pridať niektoré známe kauzy, tak som sa pohrabala na internete a medzi ostatnými kauzami som našla aj kauzu diamantová baňa. Nedávno som sa dostala aj k tomuto článku Vladimíra Pavlíka: http://www.diamantovabana.sk/doc/20.html, kde sa medzi ostatným uvádza:
"Navyše pán Jozef Petrov, ako sa uvádza v jeho liste uverejnenom na tejto stránke, v prípade záujmu poskytne slovenským médiám dôkazy o tom, že manželka predsedu Smeru –SD figurovala podľa stavu z roku 2010, ako spolumajiteľka v 708 firmách registrovaných v zahraničí v rôznych daňových rajoch spolu s istou Ing. Zuzanou Herichovou, ktorá zhodou okolností asistovala pri jednej z kúpnopred...ajných zmlúv Diamantovej bane v Jar. Poľutovaniahodné je, že niektoré z týchto informácii, boli za nezáujmu orgánov činných v trestnom konaní, publikované na Slovensku už 4.5.2007 v časopise Plus 7 dní v článku
Premiérova manželka Svetlana Ficová až donedávna predsedala dozornej rade firmy, ktorá celé roky porušuje zákon http://plus7dni.pluska.sk/plus7dni/zaujalo-nas/prepojeni.html
a v článku z 12.2.2010 Karibské záhady http://plus7dni.pluska.sk/plus7dni/vsimli-sme-si/karibske-zahady.html Položil si niekto z kompetentných vôbec otázku, kto je Ing. Zuzana Herichová, kto za ňou stojí a či vôbec odvádza nejaké dane v čase, kedy Slovensko musí podporovať zadlžené Grécko a trvalý euroval? A následne aj druhú otázku, prečo sa v súvislosti s Herichovou tak často vyskytuje aj meno lídra Smeru -SD a jeho manželky? "

Keďže si zvyknem niektoré veci overiť, tak som si dala vyhľadať meno Zuzany Herichovej v obchodnom registri http://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=146806&SID=2&P=1 a všimla som si, že sídlo jej dvoch firiem je totožné so sídlom firmy Bizword, s. r. o., ktorá nás podviedla.
Znova som  vyhľadala v obchodnom registri túto podvodnícku firmu http://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=206282&SID=2&P=1 a všimla som si, že firma Zuzany Herichovej Greyfox, s.r.o. figuruje ako spoločník aj na výpise v obchodnom registri Bizword, s.r.o. , ktorá nás podviedla. Zrejme našich 300 eur poputovalo Smerákom na ich nehorázne drahú predvolebnú kampaň!!!
Sídlo Bizwordu

    Facebook Print Friendly and PDF
             
Hlavná stránka