"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Ponovembrový fašizmus, sadizmus, psychopatizmus - a jeho nevinné obete              

          Pripomínať nevinné obete hitlerovského fašizmu a nacizmu bude mať vždy svoju opodstatnenosť. Presne takú istú, ako nevinné obete komunizmu, židoboľševizmu, ale aj zločiny proti ľudskosti napáchané ponovembrovými politicko – ekonomickými garnitúrami, ktoré taktiež nesú prvky či znaky fašizmu, sadizmu a psychopatizmu. Dnes budem publikovať kauzu pani Aksamitovej z Českej republiky, ktorú mám medzi priateľmi na facebooku. Všetko nasvedčuje tomu, že jej angažovanosť, boj za pravdu a spravodlivosť sa jej stali osudné. Je stará, bezbranná s ťažko chorým synom. Ako som už napísal, ponovembroví fašisti, sadisti a psychopati nepotrebujú ani koncentračné tábory ani plynové komory. Starých, bezbranných, telesne a zdravotne postihnutých likvidujú cez ekonomiku. Pomaly, bezcitne, kruto...

Vladimír Pavlík


Předmět: Prosím,předejte neprodleně p.Zaorálkovi- hrozí nám bezdomovectví

Datum: 31.8.2012 17:07:01

 

Vážený pane místopředeso,

posílala jsem Vám prostřednictvím Vaší paní asistentky Ivany Tomáškové prosbu o okamžitý zásah v řešení naší situace,k tomu doklady o podílu na našem strádání ze strany Ing.Dagmar Zvěřinové,senátorky za ČSSD a starostky Žďáru n.S. Bohužel jsem nedostala žádnou odpověď. Informuji Vás tedy o tom,jak nám se synem hrozí bezdomovectví.Od listopadu nemáme kam jít- jen za to,že jsem jako inspektor potírala rozkrádání dotací na památky a krádeže sbírek,za což se mi nedostalo žádné nápravy,pouze další šikany přes 20 let- důvodem byla nezákonná a podvodná restituce žďárského kláštera R.Kinskému,agentu StB a příbuznému K.Schwarzenberga,k níž došlo díky spolupráci přednosty Okresního úřadu jakož i radnice ve Žďáru n.S.,tedy i Dagmar Zvěřinové.
Ta pouze své zavinění arogantně popírá,i když jsou k dispozici veškeré důkazy- přeposílám nejdůležitější ze soudního spisu,které obdržel i p.Bohuslav Sobotka a nechal je rovněž bez povšimnutí.
Je naprosto neuvěřitelné,že ČSSD takto jedná se svými voliči- Ing.Zvěřinová nás se synem žádala o hlasy i pomocí sms-a před volbami nás za tímto účelem navštívil i zdejší starosta M.Šmarda- který je zcela ve vleku TOP 09- sdělení o výpovědi z bytu podepsal za něj místostarosta Marek,opora TOP 09.Stejně paradoxní je skutečnost,že svědek organizovaného zločinu je takto vydán likvidaci i se synem ZTP.
Pokud jde o přílohu o pohledávce:ve stejné výši jsou moje úvěry u České spořitelny- jejich pomocí jsem hradila nezbytné poplatky po návratu domů po letech štvanice a šikany,protože mi byla nadále odpírána rehabilitace,odškodnění,možnost úpravy důchodu,přivýdělek a synovi ZTP jakákoliv spolupráce při zajištění zaměstnání.Zdejší radnice v době,kdy se p.Šmarda stal starostou,odmítla rovněž jakoukoli spolupráci při rehabilitaci v praxi isociální přispění.Díky drastickým tzv.vládním reformám nemohu už platit ani tyto úvěry a díky tomu,že poslanci schválili možnost absurdních hyenních postupů vůči chudým lidem,jsem nyní předmětem vydírání smečky,která se živí na likvidaci vlastních spoluobčanů-bezprizorných a bezbranných.
Žádám Vás proto,abyste si uvědomil závažnost naší sociální situace a přímé ohrožení života-jsme oba se synem z tohoto pronásledování invalidní.
Doufám,že nám sjednáte v době co nejbližší náležité a praktické zadostiučinění.

Děkujeme za pochopení.

Radovana a Jan Aksamitovi


             
Hlavná stránka