Hlavná stránka
Upozornenie! Tieto stránky sú monitorované !!!

Gottwald píše Dzurindovi 1

Gottwald píše Dzurindovi

(fejtónový sen – 1. časť)

Drahý súdruh Mikuláš Dzurinda,

Iste Ti je známe, že moja duša sa už 50 rokov nachádza v tom najhorúcejšom pekelnom očistci, kde sa dostala hneď po mojej smrti. Je v spoločnosti tých najodpornejších zločincov, ktorí žili na tomto svete. Spoločnosť mi tu robia také monštrá, ako napríklad Hitler, Stalin, Lenin, či mnohí cirkevní inkvizítori. Všetci dohromady sme tu odsúdení na večné zatratenie. Vychutnávame si tu tie muky, aké sme my samotní, či aké sa v našom mene páchali na miliónoch nevinných ľudí. Všetko je to zachytené na špeciálnych obrazovkách a neustále sa nám to premieta. Asi pred rokom som začal pociťovať prvé príznaky ľútosti. Hoci len také malé, ale predsa.

A potom prišiel 5. august 2003 a ja som, teda moja duša, nadšene vykríkla: „Pred nikým sa nebudem kajať, nič nebudem ľutovať.“ Príčinou toho všetkého si bol ty, drahý súdruh Dzurinda. Nevieš si ani predstaviť ten môj nádherný a slastný pocit, keď si začal hovoriť o istej skupinke, ktorá pracuje proti Slovensku a proti tvojej drahej a rodnej strane SDKU. Spomenul som si nielen na ten nádherný február 1948, čo všetko tomu predchádzalo, a ako sme potom začali likvidovať triedneho nepriateľa. Všetko čo nepasovalo do našej straníckej línie, či ideológie, sme okamžite hodnotili ako útok na našu rodnú stranu, či samotný štát a jej robotnícko-roľnícky predvoj. Aj každú kritiku na svoju osobu som považoval nielen ako útok na stranu, ale aj za podvracanie republiky. A naši chlapci z ŠtB a ich sovietski poradcovia už vedeli, čo je ich povinnosťou.

Musím sa ti priznať, drahý súdruh Dzurinda, že my dvaja máme niekoľko spoločných vlastností. Najviac sme si podobní v zbabelosti. V časoch fašistickej okupácie Európy a samotného Československa som svoje „hrdinstvo“, či vlastne zbabelosť dokazoval tým, že som svojich spoluobčanov z moskovského rozhlasu vyzýval a povzbudzoval, aby nielen statočne bojovali, ale aby obetovali aj svoje životy za našu slobodu a naše spoločné víťazstvo. A keď oni aj za cenu veľkých obetí fašizmus porazili, začal som rozmýšľať, ako sa aj ja mám stať hrdinom, ktorý nielen toto všetko riadil, ale aj nenahraditeľným fenoménom.

Keďže som bol perfektne vyškolený, ako ideologickému nepriateľovi treba zakrútiť krkom, samozrejme za účinnej pomoci sovietskych priateľov, NKVD, KGB, ako aj našej ŠtB a Ľudových milícií, začali sme tiež hľadať protištátne skupinky, tak ako si nám to názorne predviedol 5. augusta 2003, drahý súdruh Dzurinda. A potom prišiel február 1948, po ktorom sme tieto teórie naplno rozvinuli. Nebolo to však jednoduché. Keď sme žiadne skupinky nemohli odhaliť, tak sme si ich museli vyrobiť. Vyrábali sme rôzne protištátne sprisahanecké centrá, ktoré mali pripravovať, či realizovať aj samotnú moju likvidáciu, lebo už som bol v pozícií nenahraditeľného. Boli to nádherné časy. Vyšetrovatelia, sudcovia a prokurátori plnili výkonové normy pri odhaľovaní nepriateľov na úctyhodných 274 percent a väznice, ako aj pracovné tábory praskali vo švíkoch. Aj nevinných ľudí sme dokázali presvedčiť, že pred súdom priznávali, ako mali zavraždiť drahého súdruha Gottwalda, teda mňa osobne.

Ako som ti už naznačil, drahý súdruh Dzurinda, zbabelosť bola našim spoločným javom. Vážim si ťa a obdivujem, že do novembra 1989 si nikdy nevystúpil proti ideálom KSČ. Riadil si sa podľa nášho známeho hesla, že lepšie je sa mýliť so stranou, ako povedať pravdu proti strane. No najviac som ťa začal obdivovať v októbri 1995, keď Vladimír Mečiar, vtedajší predseda vlády verejne vyhlásil, že bude mariť a zasahovať do vyšetrovania únosu prezidentovho syna Michala Kováča mladšieho, čo sa aj realizovalo. Vtedy si bol poslancom NR SR a poctivo vás mlčalo všetkých 150. Plne ťa chápem, drahý súdruh Dzurinda, že keď je človek celý život len zbabelým hovnom, musí si to nejako vykompenzovať, hlavne keď je už druhé volebné obdobie na funkcii predsedu vlády. Obdivujem tvoju aroganciu, neomylnosť, sľubovanie nesplniteľného, frázovitosť, klamstvá, ožobračovanie drvivej väčšiny slovenských občanov, pričom im dokážeš tvrdiť, že chceš len ich dobro. Mám taký pocit, ako keby pred tvojimi tlačovkami si na pravú ruku dostal razítko s číslom 5 a na ľavú ruku razítko s číslom 9, aby si potom mohol tárať piate cez deviate. Vysoko si vážim aj tvoju stratu súdnosti, ktorú si dokázal v regionálnom a spravodajsko-reklamnom týždenníku BRATISLAVSKO z 36. týždňa roku 2002, keď na otázku redaktora: Čo považujete za svoju najväčšiu politickú chybu počas vašej vlády?“, si dokázal odpovedať: „To by vyžadovalo veľmi sa zamyslieť. Nič dramatické mi nenapadá.“

Drahý súdruh Dzurinda, pustil si sa do ťažkého boja, ale začal si veľmi dobre. Teraz ide len o to, aby tých skupiniek si odhalil čo najviac. Nebolo by od veci usporiadať tlačovú konferenciu na ktorej by si oznámil, že sa chystá atentát na tvoju osobu. A potom musíš presvedčiť čo najviac ľudí, že ty si SDKU, že ty si Slovensko, že ty si národ. Len to preboha nezbabri. Aby sa nestalo, že miesto na tlačovke pred novinármi to budeš dokazovať na uzavretom psychiatrickom oddelení.

Myšlienky Klementa Gottwalda zaznamenal Vladimír Pavlík; 3.9.2003

Gottwald píše Dzurindovi

(fejtónový sen – 2. časť)

Drahý súdruh Mikuláš Dzurinda,

Uplynuli skoro tri týždne, ako som Ti napísal prvý list, kde som vyjadril nielen sympatie k Tvojej politickej práci, ale aj k Tvojej osobe. Tu, v hlbokom pekle, nielen moja duša, ale aj ďalšie duše mojich súdruhov spolubojovníkov z KSČ, ŠtB, KGB, či NKVD, sledujeme Tvoj boj s rôznymi protištátnymi skupinkami, ktorých cieľom je nielen rozvrátenie štátu, ale aj likvidácia Tvojej osoby.

Ak chceš s týmito skupinkami zúčtovať, musíš mať pripravenú mimoriadne dobrú stratégiu. Spoliehaj sa hlavne na indície terajšieho riaditeľa SIS Ladislava Pittnera, ktorého v istých dobre informovaných kruhoch prirovnávajú k plukovníkovi Schindelmayerovi. Pokiaľ Ti navrhne, by Slovenská republika bola premenovaná na Slovenskú skupinkovú republiku, okamžite to zariaď. Čím viac ľudí poblázniš o škodiacich protištátnych skupinkách, tým lepšie sa bude dariť ekonomickým skupinkám SDKÚ. Spolu s Pittnerom musíte bezpodmienečne presvedčiť slovenských občanov, že skupinky škodiace Slovensku a SDKÚ tu vznikli na popud istých židovských kruhov a všetko to tu riadi podnikateľ Miloš Žiak.

Taktiež nebude od veci, no bude to záležať na indíciach Tebe oddaného riaditeľa SIS, že mimoriadne nebezpečné skupinky sa vytvorili aj na americkom a anglickom veľvyslanectve. Ich podvratná, protislovenská a protidzurindovská činnosť je mimoriadne nebezpečná hlavne v tom, že počítajú so svojou diplomatickou imunitou. Musíš získať presvedčenie, hlavne na základe Pittnerových indícií, že tieto skupinky sa radia aj s americkým prezidentom Bushom. Mimoriadne ostražitý musíš byť aj pri stretnutiach so západnými politikmi a diplomatmi. Opatrne sonduj, či nie sú členmi nejakých skupiniek, ktoré majú škodiť Slovensku a SDKU.

Trochu som odbočil od toho Žiaka a preto mi dovoľ pokračovať. Musím Ti povedať, drahý súdruh Dzurinda, že sa jedná o mimoriadne nebezpečnú židovskú kurvu. To nebezpečie spočíva hlavne v tom, že on nemá v hlave ani hovná, ani piliny, ako väčšina členov ponovembrových vlád a parlamentov. Na špeciálnom pekelnom mozgografe sme napríklad zistili, že medzi nohami má viac rozumu a IQ, ako ten tvoj ekonomický Mengele Ivan Mikloš v hlave. Škoda len, že ten Tvoj útok voči nemu bol málo razantný, ako aj málo zákerný. Dobre si naštuduj, ako sme to my urobili s tou Slánskeho sprisahaneckou skupinou.

Ako každej židovskej kurve, aj tomuto Žiakovi veľmi záleží na jeho matke. To citové puto je tu ale obojstranné. Všimol si si, drahý súdruh Dzurinda, ako zareagovala jeho matka, keď si jej syna dal na ten svoj zoznam vypracovaný Lackom Pittnerom? Psychicky skolabovala. Keby ten útok bol razantnejší, či zákernejší, už nemusela byť medzi živými. A jej synáčika by už prešla chuť zakladať kadejaké protištátne skupinky a usilovať sa o život najslovenskejšieho, najmúdrejšieho a najpredvídavejšieho Slováka Mikuláša Dzurindu.

Teraz je ale nutné presvedčiť nielen slovenských občanov, ale aj zahraničie, že sa chystá atentát na Tvoju osobu. Doporučujem Ti, aby si sa čo najskôr spojil s Vladom Mečiarom a požiadal ho o zoznámenie s pplk. JUDr. Štefanom Svobodom. Keby Ti Vlado tvrdil, že takého človeka nepozná, tak mu pripomenieš nasledujúce: Je to bývalý príslušník ŠtB Bratislava, kontrarozviedka – vonkajší nepriateľ, nemecky hovoriaca oblasť.

Po roku 1989 preverený, až do leta 1992 FIS, FBIS (Bratislava), potom v osobnej ochranke vtedajšieho premiéra Vladimíra Mečiara, ( v tej dobe pri Mečiarovej ceste do Nemecka inscenoval tzv. atentát na dotyčného politika, ktorý bol následne slovenskou stranou použitý k propagandistickým účelom). Po rozdelení federácie bol krátko dôstojníkom SIS, v rokoch 1994 až 1996 jeden z vedúcich pracovníkov súkromnej bezpečnostnej agentúry v Bratislave, ktorá mala veľmi blízko k HZDS, ktoré často využívalo jej služby. Od roku 1997 je na dôchodku.

Pokiaľ by sa, drahý súdruh Dzurinda, Vlado Mečiar aj potom tváril že takúto osobu nepozná, tak mu naznačíš, že poznáš prepojenie pplk. Svobodu na DAK Slušovice a že cez toto prepojenie a I. Správu ŠtB sa robila aj istá kauza Uwe BARSCHEL. Taktiež mu ukážeš jeho adresu bydliska a telefónne číslo, ktoré zatiaľ utajuješ.

Po úspešnej príprave a realizácii fingovaného atentátu na Tvoju osobu musíš obviniť čo najviac Tebe nepohodlných politikov a podnikateľov, a zároveň musíš naznačiť, že v pozadí toho všetkého sú isté židovské kruhy. Ak by to nestačilo, musíš obviniť aj svoju manželku, že bola členom mimoriadne nebezpečnej skupinky, ktorá usilovala o Tvoj život. Lacko Pittner cez svoje indície musí potvrdiť, že do tohoto sa snažila zapojiť aj vaše deti.

A potom musíš vystúpiť pred slovenským národom s takýmto prejavom:

Vy, národ slovenský! Z vašej vôle som prišiel na tento svet. Z vašej vôle som predsedom vlády, parlamentu, prezidentom a sedemnásťnásobným ministrom. Vy ste mi dali dôveru a len vám som povinný skladať účty. Zradili ma všetci politici, zradila ma vlastná manželka, zradili ma vlastné deti. Vy ste ma ale zachránili, pomohli ste mi, národ slovenský! Preto vy ste moji rodičia, vy ste moja manželka, vy ste moje deti, národ slovenský! A ja chcem slúžiť len vám, národ slovenský! Do smrti chcem byť na vašom čele, bojovať za vašu krásnu budúcnosť, len vás chcem milovať, ale aj s vami trpieť.

Vyzývam všetkých rodičov, aby nedovolili svojim deťom zakladať kadejaké skupinky. Vyzývam všetky deti, aby dôkladne špicľovali svojich rodičov, pokiaľ by títo chceli zakladať nejaké skupinky. Za týmto účelom na každej ulici budú zabudované schránky na indície slovenských občanov, ktoré vymyslel zakladateľ slovenských indícií Lacko Pittner. Keďže viacerí nepriatelia Slovenska v zahraničí sa snažia spochybňovať jeho indície, chcem to dať na pravú mieru.

Kedysi za bývalého režimu poznal istú osobu, na ktorú sa vzťahoval celibát. Aj keď mal o tom indície, nakoniec zvíťazili jeho pudy. Bol z toho kravál aj vo Vatikáne. Vďaka indíciam ale po novembri 1989 Lacko Pittner všetko napravil a dnes je mojou jedinou politickou oporou.

Myšlienky Klementa Gottwalda zaznamenal Vladimír Pavlík; 24.9.2003